Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megfogjátok egymás kezét az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfogjátok egymás kezét az utcán? Ölelgetitek, puszilgatjátok egymást nyilvános helyeken?

Figyelt kérdés

Párom nem nagyon szokta megfogni a kezem, ha sétálunk az utcán. Azt mondja ez nagyon gyerekes. Nagyon ritkán megfogja vagy inkább ölelget, el poénkodik csak ne keljen megfogni a kezemet.

Szórakozóhelyen/nyilvános helyeken se nagyon puszilgat, ölelget csak minimálisan.

Nekem ez rosszul esik. Már több ismerősöm mondta, hogy nem nézünk ki ugy mintha annyira szeretnénk egymást, néha az se látszik hogy együtt vagyunk. Csak két idegennek látszunk akik egymás mellett álnak. (Ha kettesben otthon vagyunk teljesen más. Állandóan ölelget, puszilgat)

Mit gondoltok erről?


2011. aug. 28. 23:32
1 2
 1/20 Bence_00 ***** válasza:
22%
Eladta magát !
2011. aug. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%
Én bármelyik lánnyal megyek kézen fogva, csak lánynak mondom hogy tegnap lehet más kezét fogtam, holnap lehet más kezét fogom...
2011. aug. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
szégyell téged!
2011. aug. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Kimaradt:

Csak olyanoktól várok válaszokat, akik képesek értelmes kommenteket írni!

Köszönöm!

2011. aug. 28. 23:36
 5/20 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem ver felvállalni téged.

Mi mindig kézen vagy derékon fogva sétálunk. Néha odafordulok, vagy ő fordítja a fejem az övéhez és séta közben smárolunk is. Szórakozóhelyen a falhoz döntöm, a számmal elkezdtem harapdálni a mellét, a kezemmel belenyúlok a bugyijába..... szóval érted.

2011. aug. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
mer*
2011. aug. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%

mondjuk a nyilvános helyen egymás mellének harapdálása meg bugyiba nyúlkálás már a ló másik oldala szerintem. én nagyon kellemetlenül érzem magam, amikor ülök a buszon, és kb a hátamon dugják egymást a "turbékoló párocskák". tekintettel kellene lenni a másikra.


kérdésedre válaszolva: szerintem nem mer felvállalni téged. valamiért szégyell.


mindenképpen beszéld meg vele.

hány évesek vagytok amúgy?

2011. aug. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Tajparaszt ***** válasza:
67%

Olyannal járj aki szeret.

Nem, ő nem szeret.

Igen, biztos.

2011. aug. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
Mit vagy kiakadva? Hiszen ezt várjátok a melegektől is, ilyen egy normális, visszafogott kapcsolat. Nem?
2011. aug. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%
biztos más csaj is van a képben és nem akarja, hogy kiderüljön, hogy veled is jár
2011. aug. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!