Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megcsal, vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal, vagy az utódomat keresi?

Figyelt kérdés
A baratnőmnek sok fiú haverja van, én sose voltam féltékeny. Akiket személyesen ismerek, es közösen találkozunk velük azokkal tényleg haveri módon viselkedik, de van akivel vagy akikkel kettesben vagy többen egyedüli lányként megy velük mászkálni stb. Nincs és nem is volt eddig semmilyen jel arra hogy félrelépne, de engem kezd zavarni már ez a sok fiúcska. Hogy tudnám neki finoman találni hogy zavar? Vagy szerintetek mi szűrhető le ebből?
2014. szept. 21. 18:34
 1/2 RRR ***** válasza:

ne most kezdj el féltékenykedni,mert a végén még alapja is lesz


ne korlátozd őt

2014. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmi. Nekem is sok fiú haverom van. A párom sokukat ismeri, de persze nem mindenkit.

Van olyan haverom, aki kifejezetten irritálja a páromat. Egyszerűen nem szimpik egymásnak, más emberek. Ezért még nem fogom egyiküket sem hanyagolni.

Ha nem volt eddig semmilyen jel arra, hogy félre lépne, akkor inkább magadban rakj rendet, mielőtt bármit is mondasz neki.


(Minden lánynak van olyan barátja/barátnője, akinek kipanaszkodhatja magát. Akivel bensőségesebb a viszony. Talán ezért megy 1-2 emberkével kettesben.)

Ha tényleg meg csalna, arról sejtésed sem lenne. Ne arra legyél féltékeny, akivel foglalkozik, beszélget. Hanem arra, akivel látszólag nem törődik.

2014. szept. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!