Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsal a barátom, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a barátom, de nem akarom elhagyni!?

Figyelt kérdés

Viszonylag frissebb kapcsolatról van szó, alig egy hónapja vagyunk együtt, de már régebb óta ismerjük egymást. A napokban tudtam meg, hogy a neten más csajoknak is írogat, és szédíti őket, mindenféle erotikus tartalmú képeket küld.

Nem akarom elhagyni, mert úgy érzem, még sosem szerettem ennyire senkit. Törődik velem, nem csak arra kellek neki. Ha nem találkozunk egy nap, akkor 3-4 órát vagy akár annál többet is beszélünk telefonon. Neki fogalma sincs, hogy tudom, hogy mit művel a hátam mögött...

Mit tegyek? Mi a véleményetek erről a helyzetről?



2014. szept. 5. 13:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Mond el neki. Ajanld fel nyilt kapcsolatbana dolgot es te is csinald massal. Vagy ez, vagy meg fog csalni.
2014. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy buta vagy.

Várhatóan csak idő kérdése, hogy mikor lép tovább, amikor már nem csak képeket fog küldözgetni/fogadni, hanem tettekben is megnyilvánul majd az irántad tanúsított "szerelme".

Mellesleg, ha alig 1 hónapja vagytok együtt és már most pótlékra van szüksége akkor szerinted mi lesz később?

Gondolkodj.......bár ennyi ésszel nehéz lesz.

2014. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ne bolondozz.hagyd ott!
2014. szept. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem muszáj lenne beszélnetek ,mert. A végén ,ha úgy érzi h ezt szabad, jobban meg fogsz.bántódni, lehet h kózben rátalál a másik "igazira"
2014. szept. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
36%

Először is erről vele kéne beszélned.

elsősorban azért, mert ez nem kézze lfogható megcsalás, viszont érthető ha ezen ki vagy akadva! Első lépésben mindenképpen azt javaslom, hogy erről beszélj vele, és "állítsd le".

Ha nem teszi, vagy tovább is lép, akkor már viszont felteszem a kérdést, hogy elviseled e tőle ezt a viselkedést mert szereted, vagy nem, és elhagyod?

És tisztázd, hogy most nagyon szereted őt, vagy csak nem akarod felrúgn ia kapcsolatot? Mert nem mindegy, hogy szerelem, vagy kapcsolat függőség :)

2014. szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb meg fog csalni. És nem csak írogatni fog más nőkre. Ne legyél buta.
2014. szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Úgysem fogod otthagyni, pedig itt mindenki megmondja neked. Az a véleményünk, hogy ostoba vagy. De hajrá. Szeress bele még jobban hogy még nagyobbat koppanj.
2014. szept. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
25%
nah megjött a pontozó bohócom :D
2014. szept. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szeretetkur*a vagy. Belehabarodtál egy mocskos pasiba aki szépen el tudja játszani, hogy fontos vagy neki és törődik veled. Kb te vagy az állandó hülye aki mindig ottvan ha kell, mellette meg lehet kalandozni. Mivel pszichológiai eset vagy, így úgysem fogod otthagyni, megvárod míg kiszipolyoz, teljesen tönkretesz aztán meg majd jössz ide sírni X idő múlva hogy 'jajj, hogyan tudott így átverni' közben meg minden kiderült már az elején, csak te direkt vakságot fogadtál , mert jólesett, hogy valaki 'szeret' és gyáva voltál mást keresni. Durván hangzik, de sajnos igaz.
2014. szept. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Először is nem hiszem, hogy buta lennék csak azért, mert szeretek valakit. Azért nem igazán akarok vele erről beszélni, mert hatalmas dumagép, és biztos ki tudná valahogy magyarázni magát, én meg elhinném. Ugyanakkor azt nem értem, hogy ha nem akar velem lenni, akkor minek beszélünk órákon keresztül, minek ír minden nap ötször, miért van, hogy csak fekszünk egymás mellett egy fárasztó nap után és fogjuk egymás kezét... Miért áldoz rám ennyi időt?
2014. szept. 5. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!