Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működne?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik. Kicsit visszahúzódó, kevés barátja van ezért nem nagyon bulizik.

Nekem viszonylag sok barátom van és én az a "csapassuk" típus vagyok. Szerintetek így működhetne egy kapcsolat?


14 évesek vagyunk.


2014. szept. 21. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
menj a p1csába de ne rontsd el szegény lányt :)
2014. szept. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
simán. 14 évesen úgyis a kísérletezésről szól a "járás", nem egy életre keresel társat.
2014. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!

Altalaban az ilyen tipusu lanyok komolyan veszik az erzeseiket,es van,hogy egy rossz tapasztalat hosszu idore nyomot hagy bennuk.

Tehat ha csak egy kalandnak szanod mint a tobbit szerintem ezert nem erdemes kikezdened vele,hacsak nem komolyak a szandekaid!

Ha szorakozni akarsz,mert te meno fiu letedre megteheted akkor nem jok neked a bulizos bigek?Annyi van beloluk mint a tetu!!

DE az isten szerelmere ne az ilyen tiszta lelku,tapasztalatlan lanyokkal huzzatok mar ujjat!

A lany partjara allok,mert en is ilyen tipusu vagyok.

17/L

2014. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nálam nem annyira kísérlezésről szól. Én azt szeretem, hogy ha az a lány akit szeretek engem is szeret. És nálam nem úgy van, hogy bejövünk egymásnak és "járunk". Hanem első csóktól van a járás. És nyilván nem egy életre keresek párt, de azért nem 1-2 hétre ahogy mostanság szokás.

Amúgy köszi szépen a válaszokat.

2014. szept. 21. 21:27
 5/6 A kérdező kommentje:

#3,

Nekem azokról a bizonyos "bulizós bigekből" elegem van. Az összes kihasznált. És ez nagyon szarul esett. És épp ezért egy olyan lányt szeretnék magam mellett tudni aki szeret.

2014. szept. 21. 21:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem úgy értem, hogy holt részegre iszom magam. Csak simán pörgök és jól érzem magam.
2014. szept. 21. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!