Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak h a regi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak h a regi legyen?

Figyelt kérdés
a parom mostanaban alig torodik velem nem ugy mint az elejen azt mondja nincs mar neki ahoz kedve...szeret mert tudom h szeret csak olyan mintha 100 eve egyutt lennenk,es nem romantikus mindig azzal jon h faradt...elvesziteni meg nem akarom mert szeretem...hogyan lobbanthatnam ujra langra benne a szerelmet?jo otleteket legyszi...
2008. aug. 9. 20:14
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia hasonló helyzetben vagyok... Igazábol semmi nem lesz a régi bár mit is teszel sajnos.De hogy újra hasonló legyen én általába bulizással,beszélgetéssel,kirándulással vagy akár mien olyan dologgal amit régen csináltatok!Hülyeség ilyet mondani de nosztalgiázatok 1 kicsit!Bár számít az is hogy mennyi ideje vagytok együt és hogy a nemi életetek is mien!
2008. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, olyan már biztos nem lesz mint az elején, ezt el kell fogadni. A férfiak amikor megnyugvást találnak egy nő mellett, akkor eljön a kényelem időszaka, és elkényelmesednek, és habár ők szeretnek, de már nem érződik annyira. Pedig nekik ilyenkor van meg a nyugalom szigete. De nekünk nőknek iszonyú idegesitő.

Próbálj meg új szexi fehérneműt beújitani és meglepni vmi izgi játékkal. Vagy várd haza finom meglepi vacsival. Esetleg menjetek el kirándulni , vagy moziba, vagy bárhova, hogy ne csak otthon legyetek kettesben hanem emlékeket is szerezzetek.

2008. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért is a nőnek kell pedálozni, h jobban bánjon vele a pasija?? Én ugyanígy voltam, ahogy te...Jött a nemtörődöm veled időszak. Próbáltam türelems, megértő lenni, de amennyit adsz, az sosem elég.... Én is azt gondoltam, h belepusztulok, ha nem lesz mellettem a pasim, de rájöttem, h kell tudni szeretni önmagam és ha egy kapcsolatban nem érzed jól magad és folyamatosan azt érzed, h el vagy hanyagolva akkor 2 lehetőség van: leülsz a barátoddal és megbeszélitek, ha igazán szeret próbál változni. A másik alterbatíva: megígéri, h változik, de ugyanolyan lapos lesz a kapcs. és te ujra és ujra rosszul érzed magad és szenvedsz. Rajtad áll, h mit akarsz!

Ne add fel önmagad senki kedvéért! Sok sikert

2008. aug. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat...
2008. aug. 10. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!