Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaha el fogom felejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha el fogom felejteni? Mennyire valhatnak be a megerzesek?

Figyelt kérdés
Nem tudom elfelejteni az elso szerelmem..5 eve jottunk ossze, szakitottunk jartunk igy ment tavaly nyarig..Most viszont megy el mas varosba. Erzem h ugy senki mast nem tudnek szeretni..S nem akarom elfelejteni, nem akarok megegyszer szerelmes lenni, csak vele szeretnek lenni orokre..Most epp az unokahugommal jar..szerencsere nem kell lassam oket.viszont neki is fontos vagyok, mindig tartjuk a kapcsolatot...hogyan felejtsem el..v higyjek abba h ujra egyutt leszunk? Mert erzem melyen h nicsn vege..
2008. aug. 9. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen pasival nem érdemes foglalkoznod. Összejött az unokahugoddal?:S Legalább annyit megtehetett volna érted, ha szeret, vagy érez irántad valamit, hogy nem egy rokonoddal jön össze. Szerintem felejtsd el! Keress egy normális srácot, aki szeret:)
2008. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tudta h unokahugom.
2008. aug. 9. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:

De gondolom mostmár tudja és még mindig vele van :S

Velem 10 hónapig játszott egy fiú...nagyon kikszültem énis csak őt akartam gondoltam akkor- Örököre- Azóta baráto van és azóta volt is rajat kkivül 3 ...a mostani fiút még jobban szeretem mint a volt barátomat (aki játszott velem).

Szerintem legyél túl rajta...találsz 1000× jobb pasit!Aki megbecsül!:) Sok szerencsét

Ui.: Nem mondom h könnyű lesz!

2008. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

na igen, a megszokás.

gondolom ő volt az első pasid, és ezekszerint most megy fősulira a másik városba.

nehéz ügy persze, én is éreztem így, pedig az csak 1 év együttlét után volt.

nyugi, majd kihevered. elkerülsz egy másik társaságba, aztán megismersz valaki mást, aki jobb mint ő volt, legalábbis te így gondolod majd ott és akkor.

2008. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.Fiatalnak tippellek.Lehet,hogy ő az igazi,nem tudom ezt te érzed,hidd el nekem azt érzi az ember,bár összetévesztheted könnyen,de ha ott van,akkor érezni fogod a külömbséget.

Ahogy leírtad az érzéseide,szerintem csak szerelmes vagy a szerelembe.Tapasztalat,nem akarod elengedni,nem akarsz tovább lépni,és az is rátesz,hogy tarsátok a kapcsolatot,szerintem ez nem igazi szerelem,mert ha az lenne,akkor annyira fájna,hogy azt kivánnád,hogy bárcsak már elfelled,hogy kilépjen az életedből,hogy ne fájjon,akkor azt szeretnéd,hogy múljon már ez az érzés,de én úgy látom,hogy te még marasztalnád.5 év nem kis idő,csak félsz tovább lépni.De hidd el,ha alahol bezárul egy ajtó,egy másik helyen kinyillik egy másik.Sok sikert

2008. aug. 10. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!