Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy kisebb összekapásunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy kisebb összekapásunk asszonnyal, békülős ajándék tippek?

Figyelt kérdés
A határ a csillagos ég, egészen úgy 7k ig. Tegnap megbántottam, és nem szoktam csak úgy ajándékokat venni, nem tudom, hogy mi lenne jó. Ti minek örülnétek? 24 éves.
2014. szept. 22. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot.
2014. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hmm, pedig meg mertem volna esküdni, hogy csak le kell dobnom egy szál virágot elé, aztán diktálni a feltételeket. :D

Azért szeretnék venni valamit, mert nem szoktam, és tudom, hogy örülne neki, nem elsunnyogni akarom a bocsánat kérést, csak örömet okozni.

2014. szept. 22. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Fizesd be egy masszázsra:)
2014. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És csak olyankor veszel neki ajándékot, ha megbántod? Embere válogatja, szerintem vidd el vacsizni vagy ha van hobbija azzal kapcsolatban valami. vagy tényleg csak virág. Én a helyében egy vad békülős szexnek örülnék, de te tudod....
2014. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Virág, csoki, és TE masszírozd meg a helyett, hogy idegen kezébe adnád ;)
2014. szept. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4

Haszontalan cuccokat igen, csak akkor, nem állok úgy anyagilag, hogy gyakran vegyek valamit.


Köszönöm az ötleteket, ha esetleg valakinek van még, akkor szívesen fogadom őket.

2014. szept. 22. 13:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100-as csomag koton, és tessék a hétvégéig elhasználni :P
2014. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!