Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mutassam be a páromat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam be a páromat a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon kapcsolat ellenes voltam, élveztem a szabadságot, de most mégis úgy döntöttem belevágok egy kapcsolatba, ami már lassan 2 hónapja tart. A szüleimmel sosem beszélgettem ilyen témákról, nem jött fel köztünk, kerültük, de most, hogy így alakult a helyzet, eljött az az idő, hogy bemutassam a páromat, illetve, hogy egyáltalán beszéljek róla, mivel még ez sem történt meg. Hogy lehet egy ilyen témát felhozni, elmondani, úgy hogy eddig az erről kialakult beszélgetés közöttünk egyenlő a nullával ?

2014. szept. 22. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd el egy bejelentéssel, hogy úgy néz ki, hogy összejöttél egy fiúval. Ha van kedvük megismerni, akkor szívesen be is mutatnád. Én is így kezdtem, csak ők már kezdettől tudtak arról, hogy randizok vele. 2 hét után be is mutattam nekik. L
2014. szept. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anya, Apa holnap beszeretnék nektek mutatni valakit(hogy még se a meglepetés erejével állíts oda vele)...ugye itt majd megkérdezik hogy mégis kit..."egy fiút"

másnap: anya, apa ő itt a barátom Zoli, Laci, Peti stb...és együtt vagyunk x napja.

x általában nagyobb mint 30 :D

2014. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sosem értettem, hogy ennek miért kell ekkora feneket keríteni? 2 hónap az 3,14csafüst, majd ha 1 éve együtt lesztek békében, akkor lehet, addig meg csak barát, aki átjár, néha ott alszik, és néha dugsz vele.
2014. szept. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!