Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom egy ovodas! Mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés
Egy eve vagyunk egyutt a baratommal, en 24, o 25. Fel eve lakunk egyutt. Dul a love, de az utobbi idoben azt vettem eszre, hogy olyan, mint egy nagycsoportos ovodas. Hazajon, ele van rakva a kaja, aztan mint aki jol vegezte dolgat felall. Vagy ha valami elfogy, akkor az vagy ott marad a pulton, vagy visszakerul a szekrenybe/hutobe(????) pakolok utana ha kell ha nem. Ha hazajon a cipot csak ugy leveszi, pedig van helye (le se kell hajolnia, epp csak egy vastagabb szonyegfele). Nem vagyok rendmanias, de nagyon idegesit, hogy ha elmosogatok akkor ket perc mulva ne essen mar nehezere egy kanalat nem vsak csak beledobni a mosogatoba, hanem elmosni. Ami a legviccesebb, hogy (fel eve elunk ebben a lakasban) azt se tudja minek hol a helye. A konyhaban inkabb mar meg se kerem, hogy rakja el a tiszta edenyeket, mert kereshetem oket..Ha jon valami papir azt csak ledobja az asztalra, majd en elintezem.. Ha csekket fizet be, a bizonylatot azt se tudja hova kellene rakni, szinten az asztalon landol.. Ha meg keres valamit persze rogton tolem kerdezi hol van, mikor (altalaban) kiveri a szemet. En komolyan nem ertem. Nem kell mindent rendszerezni, nincs is nalunk, de en ugy gondolom, hogy ha egyszer valaminek megvan a helye, akkor semmibol sem tart odarakni (pl cipo, szennyesruha, fontos papirok) szerintem ettol nem lesz a lakas koliszoba vagy nem is tudom.. En reagalom tul a dolgot? Hogy ertessem meg vele, mit is szeretnek?

#Ovodasfiu
2014. szept. 22. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek nagy igenyeid ha beered egy ovodassal.
2014. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Idosebbnek nez ki :D

De most komolyan..szeretem, de nem az anyja akarok lenni..

2014. szept. 22. 19:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindketten dolgoztok?
2014. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Még a kiskanalat se mossa el maga után, te jó ég! Legyél már lazább, ember, rémes lehet veled lakni.
2014. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, dolgozunk.

Itt nem azon van a hangsuly, hogy nem mossa el, hanem hogy nem erdekli, hogy en elotte mosogattam el mindent.. Es ez csak egy apro dolog, de sok apro dolog..

2014. szept. 22. 19:23
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Büntesd meg, vágd le a péniszét, és húzd le a wc-n!
2014. szept. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az együttlét és közös lakásba költözés éppen arról szólna, hogy egyenlően álltok a teendőkhöz. Ettől lesz kölcsönös.

Rengeteg ilyen élhetetlen here van, de lásd be kérdező, a te emberismereted is elég gyatra. Persze, sok minden csak összeköltözés után derül ki,d e aki ennyire nagy ívben tesz mindenre, az más fontosabb kérdésekben sem szokott kellően önálló lenni, ennek már rég ezer előjelét láthattad volna.


A megoldás pedig viszonylag egyszerű, meg kell emberelnie magát.

Eddig eltartotta anyuci/apuci, de neked már nem kéne dajkálnod, felnőtt ember.


26/F

2014. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia :)

Mondd el neki hogy mit szeretnel, ha nem erti meg dobd ki a francba !!

Nem laknek egyutt egy ilyen gorennyel aki semmit sem tud maga utan megcsinalni !

Vagy pedig semmit se csinalj meg te se es hatha eszreveszi magat es beszeljetek meg ;):)

2014. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Utolso vagyok, a te se azt nem akartam bocsi :)
2014. szept. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utazz el néhány napra (vagy akár hétre), barátnőkkel vagy a szüleidhez, a lényeg, hogy hagyd egyedül, akkor kénytelen lesz takarítani maga után. Hátha ha úgy észreveszi magát. Ha nem, akkor fényképezd majd le milyen állapotba került a lakás amíg nem voltál ott, küld el anyuciéknak a képet, hogy lássák, micsoda faszagyereket neveltek a pici fiúcskájukból, aztán lapát.
2014. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!