Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 évesen még nem elfogadott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen még nem elfogadott ha nálam alszik a barátom?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve vagyunk együtt,és néhány embernek szúrja a szemét hogy itt alszik,és apa se örül neki.várnunk kéne még ezzel ?

17/l


2014. szept. 22. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem már alhatnátok együtt
2014. szept. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem igen:-) de eszt majd a szuleid meg szabjak:D h igen vagy nem
2014. szept. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A néhány emberrel ne foglalkozz, apuddal meg próbáld megbeszélni a dolgokat.
2014. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ez a szülőktől függ.
2014. szept. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Közhelyes, de érthető ha a szülő nem adja a gyerek alá még azt is hogy nyugodtan ott alhat akinél akar, ugyanis ki vágyik egy nem tervezett unokára?

Egyébként én sem kértem soha az eddig barátnőimet hogy aludjanak itt.

22F

2014. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem anya nem engedi, mi is több, mint egy éve vagyunk együtt, meg amúgy se lenne semmi, csak együtt szeretnénk aludni, de ugye ezt a szülőnek hiába mondod :D

16L

2014. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!