Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog csalni?

Figyelt kérdés
A barátom néhány hete megismerkedett egy buliban egy lánnyal, jól elbeszélgettek ott. Én ennyit tudok a sztoriból. Azóta viszont láttam, hogy facebookon is ráírt, és megkérdezte, hogy találkoznak-e majd valamikor beszélgetni.. ez azonban még függőben van, de van egy sejtésem, hogy most épp találkoznak, mert elment sörözni, de azt mondta, hogy egy haverjával. Mit tehetnék most? Nagyon ideges vagyok, hogy nem tudom, mi történik. 23L
2014. szept. 22. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy, ha ezeket mind tudod, és még mindig vele vagy és várod a végét. Így tuti megcsal sztem, lehet csak megakarja dugni és kész
2014. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy igen. Én is megjártam már ezt az utat, igaz ellenkező nemben. Az én barátnőm is sokszor eljárt így haverokkal szórakozni és később kiderült, hogy mindegyiknek megvolt legalább egyszer.
2014. szept. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem neked is egyertelmu a valasz.
2014. szept. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!