Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nélkülem fesztiválozik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nélkülem fesztiválozik, valószínű, hogy meg fog csalni?

Figyelt kérdés

Ez egy elég friss de komolynak indult kapcsolat köztünk,a srác viszont el fog menni egy fesztiválra amire én nem, és már most szétvet az ideg, hogy miért ne csalna meg ott, sosem tudnám meg, és nyilván ilyen helyen adott a lehetőség... ti mit gondoltok? van valami, amivel csökkenteni tudom az esélyét ennek?

azt tudom, hogy nem szabad féltékenykednem, de mit tehetnék még? egy-két kedves sms esténként, amiből érzi, hogy fontos, elősegítheti egy kicsit, hogy hűséges maradjon?... kétségbe vagyok esve

persze tudom, ha meg akar csalni úgyis meg fog...

(én 25/L, ő 29/F)


2014. aug. 26. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudok rá egy jó megoldást, ami a mi kapcsolatunkat is megmentette és gyökeresen megváltoztatott engem is. Csak túl radikális, amit te nem fogsz bevállalni.
2014. aug. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azért írd le, hátha...
2014. aug. 26. 23:41
 3/8 anonim válasza:

Az egyik lány barátom (22L) mesélte épp a múlt héten, hogy felhívta egy régi fiú ismerőse (kb. 24F, bár nem tudom), akinek történetesen van saját barátnője, hogy nem menne-e ki valamelyik fesztiválra vele. A barátom rákérdezett, hogy:


"Ez így nem lenne randi? Ha meg van barátnőd, akkor miért akarsz velem randizni?"

A pasi meg: "Hm. Akkor ne nevezzük randinak!"


A barátomnak ez - helyesen - sértette az erkölcsi értékeit úgyhogy, nem mentek ki.

2014. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
volt már nemegy srác,aki velem csalta meg a barátnőjét fesztiválon,persze én ezt csak utólag tudtam meg, szóval nekem is sz.ar volt. nem tehetsz mást,csak megbízol benne,és kész. ha friss a kapcsolat, akkor amikor hazajön, ne kérdezz rá, végülis "téged választott",ha a fesztiválon meg is csalt
2014. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgyis mindegy!


Ha megcsal azt sosem fogod megtudni (elvégre nem leszel ott) ...


Amúgy is azt mondják: amiről nem tudsz az nem fáj! ;)

2014. aug. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sajnos én nem így gondolkodom, attól, hogy nem tudok valamiről,ami van, attól még megtörténik... :(
2014. aug. 26. 23:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miert kell a csajok tobbsegenek ilyen paranoidnak lennie. Veled van, nem? Teged valasztott, lekototte magat melletted. Akkor miert csalna meg? Nem mindenki olyan, hogy csajozni jar fesztivalokra.

Az en baratom is elment nelkulem fesztivalozni egy hetre kulfoldre, mondta, hogy majd ir onnan, meg jelez naponta, mi ujsag, en meg kozoltem vele, hogy hagyja szepen a telefonjat es inkabb csak erezze jol magat, majd ha hazajon, mesel milyen volt. Ha nem biznek benne 100%osan, nem lenne a baratom.

26/N

2014. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na gyerekek én is a barátnőm nélkül mentem fesztiválozni és eszem ágában sem volt megcsalni és természetesen nem is csaltam meg.

Hozzáteszem ha akartam volna se tudtam volna, mert annyira totálra ittuk magunkat, hogy egy épkézláb mondatot nem tudtam kinyögni! :D

2014. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!