Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitől érzem azt ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől érzem azt ha nincs velem h meg fog csalni? Pedig tudom hogy nem!

Figyelt kérdés
Csak hétvégén találkozunk barátnőmmel akkor jól meg vagyunk de ha nem vagyunk együtt és sokáig nem beszélünk akkor utána néha össze veszünk mert mindig azt hiszem h valami olyat csinál pl mással beszél meg ilyenek! Nem mindig csak néha! Meg ha azt mondja pl. Hogy mosogat vagy valami akkor én mindig rosszra gondolok h nem azt fogja csinálni. Most lenne egy munkalehetőség itt a szomszéd országba olyan h reggel hatkor mennénk este negyed hétre érnénk haza és azon parázok h nem fogunk tudni beszélni egész nap 1 percet sem! De tudom h szeret meg sztem nem csalna meg! De valaki volt már így? Mit lehet ez ellen tenni? Valakinek sikerült ezt helyre rakni? 24F 4éves kapcsoltról van szó!

2014. szept. 5. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Az exem pontosan ugyanezt csinálta. Én pár hónap után feladtam, nem tudtam együtt élni a tudattal, hogy ennyire nem bízik bennem.


Hiába mondod, hogy tudod, hogy nem csal meg, ha belül mégsem hiszed el. Ezen kellene változtatnod, mert a viták gyakoribbá fognak válni, végül a kapcsolatotok rovására megy majd. 4 év azért nem kevés idő, amit ezzel kellene elszúrni.

2014. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt benned van a hiba és nem is olyan nehéz megfejteni: Betegesen féltékeny vagy és csodálom, h egyáltalán még meg van a csajod... Oké, h valaki legyen őrülten szerelmes és féltse a másikat, de ez azért már túlzás, h ha elmegy mosogatni, te már azt sem hiszed el. Az a baj, h az ilyen emberek azért ennyire féltékenyek, mert saját magukban sem biztosak...
2014. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
+ Hozzáfűzném még, h a saját tapasztalataim szerint az, aki a legféltékenyebb a kapcsolatban, sokszor az is lesz előbb hűtlen... Az én exem is ilyen féltékeny volt, volt h ok nélkül összeveszett velem, azt hitte megcsalom, kikapta a telefonomat a kezemből, h biztosan valakivel irkálok stb. a vége meg az lett, h ő irkált mással és csalt is meg... :)
2014. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Néha én is ilyen vagyok, mint te Kérdező, csak lányba. Rémképeket látok, hogy lehet hogy megcsal, vagy ilyesmi ha mondjuk elmegy bulizni. Eléggé féltékeny vagyok, de ezt előtte nem nagyon mutattam, inkább magamba tartottam, mivel tudom hogy sosem csalna meg. És itt velünk van a baj, egyszerűen van hogy semmi önbizalmam sincs, az internet is tele van "jó csajokkal" mindenki a gyönyörű lányok képeire nyáladzik, én meg szerintem átlagos vagyok. Mellesleg szerintem a párom sokkal jobb pasi mint én csajba, persze csak szerintem szerinte ez fordítva van :D Csak gondolja arra h egyszer élünk, felesleges ilyeneken aggódni és gyötörni magad, én is próbálok nem agyalni ezeken a dolgokon.


21/L

2014. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

:( Engem megcsalt, és nem én voltam az egyetlen... mostmár nm tudok benne megbízni, és hasonló érzéseim vannak, hiába tisztáztunk mindent..


Próbáld meg adni neki a tiszteletet, h bízol benne. Szedd össze az önbizalmad.

Ha rád tör a féltékenység, menj el futni, vagy vezesd le máshogy. Ez hosszútávon mindent megmérgez. Vállald el a melót...


Amúgy ha félre akar lépni akkor is meg tudja tenni... nem állhatsz őrt, de szerintem itt erről szó sincs. Ne akard birtokolni.

2014. szept. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elismerem h bennem van a hiba meg sokszor volt h mikor ilyeneken kezdtem el agyalni akkor inkább lefoglaltam magam de néha akkor is kijön belőlem ez a dolog! Nem tudom mit lehet tenni! A tanácsokat megfogadom és köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 7. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!