Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit választanátok (magyarázta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanátok (magyarázta lent)?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hol kezdem a történetett. Belevágok a közepébe. Lassan 4év vagyok együtt a párommal amiböl 2éve együtt élünk. Eredetileg egyikünk sem onnan származik ahol élünk. Nekem sajnos megszünt a munkahelyem és most Budapesten dolgozom igy csak hétvégente vagyunk együtt és ez nekem nagyon nehéz így. Örlődőm hogy mit csináljak ez igy semmiképp nem jó. Két dolog jár az eszem az egyik hogy feladom az egész kapcsolatot mert nekem az a legnehezebb hogy minden vasárnap egy elválás. A másik hogy a munkát adom fel és vissza megyek de ezzel meg a megélhetésünket kockáztatom hogy nincs munkám. Szeretném mások véleményét meghallgatni hát ha tud valaki olyant mondani ami segíthet.
2014. szept. 22. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért nem kerestek Pesten albérletet és költözik ide a párod munkát keresni?

De elgondolkodnék a helyedben azon, hogy te már választottál is. Mert nem a lehetséges variációkat vázoltad fel, hogy fenntartsd a kapcsolatodat, hanem azt kérdezted, hogy elhagyd-e. Te már lemondtál a párodról.


Az én párom 6 hetente jön haza, egyetlen hétre és akkor is alig vagyunk kettesben, mert egy csomó elintézendő van. Mi lennénk a legboldogabbak, ha hetente jöhetne haza.

2014. szept. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!