Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok? Inkább legyen a csaj 5 centivel magasabb a pasinál, vagy inkább legyen a pasi 40 centivel magasabb a csajnál?

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát jelen esetben a 40cm fura lenne mivel 174 vagyok szóval 134cm-es csaj már törpe. De inkább egy 150cm-es csaj mint egy 180 :) 24/F
2014. szept. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
185 cm magas vagyok lányként. Hát nem hiszem, hogy túl sok 225 cm magas srác rohangál... :D Viszont engem zavar ha alacsonyabb tőlem a srác. Az 5-10 cm-vel magasabb pasik jönnek be, mellettük ha kihúzom magam se gáz és esetleg még egy kis sarokkal rendelkező cipőt is simán felvehetek.
2014. szept. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kérdés elméleti, nyilván nem lehet minden párnál ilyen paramétereket beállítani, arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek melyik néz ki jobban.
2014. szept. 10. 09:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Elméleti síkon egyiket sem. Ha a pasi 40 centivel magasabb, általában a lány testalkata gyerekesebb, de arányaiban nézve a sráchoz mindenképpen gyereknek vagy kamasznak néz ki. Nem egyszer láttunk párokat az utcán hátulról ekkora magasság különbséggel sétálni. Ha a csajon hátulról nem látszott a kora (öltözködés, homokóra testalkat, stb, ami egy gyerekre egyáltalán nem jellemző) először mindig apuka sétál a kislányával volt a látszat.


Amikor meg a csaj magasabb... hát azt kevés csaj és srác tudja tisztességgel "viselni". Pl A Rubint Rékáéknál talán egy magasak, de a nő állandóan durva magassarkúakat hord a rendezvényekre, viszont szerintem tudnak úgy viselkedni, hogy ez természetesnek tűnjön. Szóval náluk pl működne a lány a magasabb felállás. De sok esetben a lány szégyelli és görnyed, a fiú meg ki nem húzná magát így még jobban látszódik a különbség.


Szóval maradnék egyedül :D

2014. szept. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tőlem annyiva magasabb most egy srác, hogyha megölel pont a fejemra hajthatja kényelmesen a fejét. :))
2014. szept. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 182 cm vagyok, a barátom néhány centivel alacsonyabb nálam! Eleinte zavart minket, néha én kínosnak is éreztem, de már annyira megszoktuk, ha merek felvenni magassarkút is :)
2014. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!