Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem mos fogat esténké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem mos fogat esténként ez normális?

Figyelt kérdés
barátnőm esténként nem mos fogat mert hányingere van 21éves szerintetek ez normális?
2014. szept. 22. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
szakítsatok
2014. szept. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Abnormális degenerált agyhalott az ilyen! A maradék esze is a sárba van tiporva!
2014. szept. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha puszival ébreszt, akkor tuti elsőre felkelsz :D
2014. szept. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
vannak olyan fogkrémek, amiktől nem lesz hányingere, próbálkozzon.. de ha nem mos fogat az nem normális :D
2014. szept. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem reggelenként van hányingerem..szóval csak este mosom. mondd meg neki,hogy próbálja reggel
2014. szept. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztos reggel mos, csak akkor még alszol :D
2014. szept. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
reggelenként mos.este nem de az esti lenne a legfontosabb akkor mennek végbe a szervezetbe ilyen-olyan folyamatok és rohadnak el a fogak
2014. szept. 22. 23:40
 8/10 biohazardxxx ***** válasza:
22%
igénytelenség.... Másrészt káros a fogakra nézve és szép sárgák is lesznek és ez egy lánynál igen csak undorító! Ez kb olyan mint hogy valaki nem reggelizik és vacsorára jól bezabál aztán csodálkozik ha hízik mint egy jó anyakoca :D
2014. szept. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
én azt nem értem egyébként mitől lesz hányingere??
2014. szept. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nemtom miért zavar. ha nem eszik szénhidrátot akkor még csak el se romlanak a fogak :) persze ha sok cukrot, keményítőt eszik akkor megértem h nem jó fogmosás nélkül.
2014. szept. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!