Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható ez a reakció vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható ez a reakció vagy váló ok?

Figyelt kérdés
Barátom minden alkalommal, amikor nagyobb veszekedésünk van, lány ismerőseinek kezd el irkálni, és hívogatja találkozni őket. Ne is várjak tőle semmi komolyat, ha így reagál ahelyett, hogy normálisan megbeszélnénk a dolgokat? 25L 26F
2014. szept. 22. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
már rég ki kellett volna dobnod
2014. szept. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A barátod életkorából vonj le egy 10-est. Kb ott tart érzelmileg és agyilag is. Kell neked egy 16 éves kis éretlen pisis?

Nekem ilyen hülye gyerek nem kellene.

2014. szept. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz elég idős, h így viselkedjen.


Az én pasim is kerüli a konfliktust, ő csak fogja magát és ott hagy. Ez elég magányossá tesz. Mert vagy magamba folytok mindent, vagy szóvá teszem, de akkor leordít, és elmegy.


Szerintem ez a barátodnál miden képen kihátrálás a konfliktusokból, figyelem elterelés. CSak hát nem így kellene megoldani felnőtt ként.

2014. szept. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként az sem vezet túl sok jóra, amit az utolsó kommentelő barátja csinál. Az én exem is ilyen volt, aztán a hónapok alatt felgyülemlett a sok meg nem beszélt, szőnyeg alá söpört probléma, és nagyon fájdalmas vége lett, még máig sem hevertem ki.
2014. szept. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!