Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti egy durva veszekedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti egy durva veszekedés után komolyan gondoljátok amiket mondtok?

Figyelt kérdés
Összevesztem a barátnőmmel akivel alig ismerjük egymást, azt mondta k szakít, nem akar látni se stb, ma már kicsit nyugodtabb volt de azt mondta semmi sem változott tegnap óta... Nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni :/

2014. szept. 23. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
A lehető legkomolyabban
2014. szept. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben.Volt hogy én is ezt mondtam a páromnak,de másnap boldogan ugrottam a nyakába mikor kibékültünk.Ha te voltál a hülye,kérj bocsánatot.Ha ő ezt komolyan gondolta,már lehet nem szeret és ez már ért benne egy ideje.
2014. szept. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én komolyan szoktam gondolni amit mondok, általában csak a stílus változik ha mérges vagyok a mondanivaló nem.
2014. szept. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt, hogy nem gondoltam komolyan, sőt, legtöbbször így volt, de kb. egy órán belül megbántam... Ha barátnőd másnap is azt mondta, akkor komolyan gondolta
2014. szept. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez az első veszekedésünk egy hülyeség miatt , az én hülyeségem miatt, számtalanszor bocsánatot kértem tőle :/ remélem átvészeljük, ma már egy kicsit nyugodtabb volt
2014. szept. 23. 09:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden lany masmilyen, van aki nem gondolja komolyan, csak felkapja a vizet es mond mindenfelet, de gondolom azok a tipusu lanyok megnyugszanak es utana orommel bekulnek. De en mas milyen vagyok, pl. par honap alatt kiismertem a sracot es rajottem van egy-ket olyan tulajdonsaga amit en nem birok, egy ideig meg megy a kapcsolat de mar fejben eldontottem, hogy nem akarok a sraccal jarni, aztan jon egy kis osszetuzes es akkor megmondom neki, hogy hagyjuk abba, de en akkor komolyan is gondolom. Ekkor szokott az lenni, hogy a srac bocsanatot ker, eskudozik hogy valtozni fog, es valtoznak is, de valahogy nekem megse az igazi, es vegulis szakitas lesz a vege, csak a srac meg rahajt jopar honapot. Most nem lettel okosabb, kozben persze en kitalalom hogy lenne legjobb veget vetni az egesznek, ugyhogy ne fajjon annyira.
2014. szept. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő.

Én sajnos nem gondolok komolyan olyankor kb. semmit, így utólag mindig fogom a fejem, hogy megint miket beszéltem össze...

2014. szept. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Költőnő? ***** válasza:
Nem igazán szoktam még vita hevében sem olyat mondani amit ne gondolnék úgy... Max a stílus túlzó néha de igyekszem azt is kezelni.
2014. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!