Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek le otthonról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek le otthonról, hogy a legkevésbé legyen botrányos és durva?

Figyelt kérdés

Szüleimmel élek még sajnos, de nekik ez jó, és így is akarják, nem akarják, hogy elköltözzek.

Van egy nagyszerű barátnőm, de a szüleim gyűlölik, nem is ismerik, nem is akarták soha megismerni, gyűlölik, lequrvázzák, pedig semmi rosszat nem tett, csak annyi a bűne, hogy egy korábbi kapcsolatából született egy kisfia, akit egyedül nevelt 2-3 éves koráig amikor is (kb fél éve) tragikus körülmények közt meghalt a kisfiú.

Én még úgy ismertem meg a lányt, hogy élt a kisfia, de már akkor nagyon szerettem és jártunk, és úgy volt, hogy majd bemutatom otthon, meg összeköltözünk meg minden. Mikor azonban megtudták, hogy gyerek van stb. azóta gyűlölik és távol akarnak tartani tőle.

Nem tudattam ezek után otthon, hogy megvan még a barátnőm, azt gondolták vége vele, és hallgattam rájuk, de eszem ágában sem volt, és most sincs.

Most viszont úgy érzem elég volt és le akarok lépni végleg, és ténylegesen összeköltözni a barátnőmmel.

Otthon semmit sem sejtenek, de tudom, ha bejelentem, hogy megyek és hogy kivel meg hová, akkor szó szerint meg akarnak majd nyúzni, verni, rugdalni és nem nagyon hagyják majd hogy megtegyem, vagy ha igen akkor iszonyatos veszekedés és cirkusz lesz, de ezt nem nagyon akarom.


Ti mit tennétek? Kib*szott nagy balhé közepette kevés cuccal lépjek majd később a többi cuccomat hozzam el ha már kisebb a balhé, vagy lépjek le titokban éjjel vagy mikor nincs otthon senki, és hagyjak üzenetet?

Nem hiányzik a családi viszály de nem tudom mi lesz ebből...



2013. máj. 24. 15:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Elmúltál 18? Akkor senkinek semmi köze hozzá mit csinálsz.
2013. máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Állj eléjük, mint egy férfi, és mesélj el mindent.
2013. máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Persze elmúltam 20 is, de nem ismeri senki a szüleimet, nem emberi ahogyan viselkednek és ahogyan velem bánnak ha nem azt teszem ami számukra a "helyes".
2013. máj. 24. 15:37
 4/18 anonim ***** válasza:
Ki a fenét érdekel? 18 elmúltál, nem tarthatnak vissza sem erőszakkal, sem pedig anélkül.
2013. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A legrosszabb az, ha éjjel lelépsz titokban üzenettel.
2013. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ciki lesz,de hívj el pár barátot segíteni pakolni.

Előttük lehet,hogy visszavesznek,vagy legalább megvédenek.

2013. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

hát barátnőmet nem hoznám ide, hogy együtt pakoljunk el mert nekimennének! :(

talán valami havert..

2013. máj. 24. 15:41
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is így értettem.
2013. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy ha előadom, akkor itt kő kövön nem marad!
2013. máj. 24. 15:46
 10/18 anonim válasza:
te ismered a szüleidet. ha látsz arra esélyt h (nagyobb) balhé nélkül megbeszéljétek h el akarsz menni,akkor tégy így. Ha abszolút nem alkuképes a dolog,akkor hívd oda 2-3 barátodat és pakoljatok ki. Ha tényleg nem érdekel semmi és csak az számít h végre elhúzz onnan,akkor ne érdekeljen a balhé,vidd végig bármi áron. (ezesetben szerintem nem feltétlen gond,ha éjjel csinálod vagy amikor nincsenek otthon,mert akkor nem fogják látni és nem tudják megakadályozni sem. de készülj fel h abból nagyobb balhé lesz utólag,csak kérdés h érdekel-e az téged)
2013. máj. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!