Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már fizikailag is fáj a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már fizikailag is fáj a szerelmi bánat, akkor fel kellene keresnem egy szakembert?

Figyelt kérdés
Húzódik a hasam, nem tudok enni, szokott fájni a szívem és a tüdőm is.
2014. aug. 15. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Előbb a barátnőiddel beszélj, aztán igen. Keress fel szakembert, ha ez elhúzódik és régóta tart. Mi történt?
2014. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

2 hónapja tart.

Nem értek semmit a beszélgetések igazából.

Elhagyott a barátom sok év után, mert ő már nem szeret engem. Nem tudok másra gondolni, hiába foglalom le magamat, fáj,hogy már nem kellek neki és már mást szeret.

2014. aug. 15. 18:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire súlyos, és valóban mär legaläbb néhány hete tart, akkor igen. Állítólag a legtöbb betegség lelki eredetű, szóval mindenkepp jobb erre odafigyelni.

Sajnälom ami történt, de én azt szoktam mondani, hogy mindennek oka van, hogy ennek így kellett történnie. És biztosan lesz még jobb is :)

2014. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
hmm bakker 2 perce írtam ki egy hasonló kérdést...igaz én nem érzem szerelmi bánatnak, de akkor is fizikai fájdalmat okoz a dolog :O
2014. aug. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egy idő után elmúlik, de talán jobb, ha szakemberhez fordulsz.


fel a fejjel!

2014. aug. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem megcsalt, aztán kidobott, aztán az önbizalmamat teljesen elintézte szerintem egy életre. 27 vagyok, valószínűleg már nem találok párt, hiszen még évekig tart majd, míg feldolgozom. Szóval nyomja a vállam az is, hogy most már egyedül maradok.


Én mindig úgy vagyok, hogy amikor enni akarnék, vagy aludni vagy szexelni, mindig eszembe jut az a dolog, azok a dolgok, amiket tett. És elmegy az étvágyam, másfajta vágyaim is és elkezdek bőgni. Ez 8 hónapja van, a szakításunk óta, pedig már elfogadtam, hogy nem akart engem és hogy egy nyomorék vagyok.:)


Én gondolkodtam pszichológuson, de a bűvös egy évet ki akarom várni, ha az sem segít, akkor el fogok menni egy bölcsészhez, hogy oktasson ki sok pénzért.:))


Én a barátnőimnek, családomnak már nem mesélek, mert nem akarom, hogy megunják és szánalmasnak is érzem, és nem szeretek már beszélni sem Róla.


27l

2014. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen, a szakember jó ötlet !!!!!
2014. aug. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

#6

Ne várd ki az 1 évet !


(És hátha vissza tudnám hozni a hitedet önmagadban, ha beszélgetnél velem.)

2014. aug. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!