Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fizikailag szenvedek a szakítástól, érdemes elmenni egy pszichiaterhez, aki ír fel valami gyógyszert?

Figyelt kérdés
Fogytam 15kgt,magas a vérnyomásom(egész életemben alacsony volt) hasmenés, hányinger, gyomorfájdalom, fáj a mellkasom, néha a a tüdőm is szúr. Komolyan már jobban érezném magam ha benyugtatóznának, nagymamámtól szoktam kérni nyugtatót, úgy valamivel jobb. Hosszú távon ezt nem fogom tudni elviselni. Mit tegyek? Nem tudom feldolgozni, hogy elhagyott és ő teljesen jól van..
2014. aug. 16. 15:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jézusom... hát ezt hosszú távon tényleg nem lehet bírni. Csajozz be de nagyon gyorsan! :)
2014. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Velem ez történt. Első körben nem pszichiáterhez kell menni (hiszen ő egy orvos), hanem pszichológushoz terápiára. Biztos, hogy nem kell gyógyszerezni magad. Gondolj bele, nem csak nyafogsz? Mert én 8 hónapja bőgök az exem után, aki elhagyott és magam is be kell látnom, hogy csak nyafogok és valójában az életem zsír.
2014. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%

Nem.

Keress valaki mást, az agyturkász úgysem tud segíteni.

2014. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Jó a kérdés. A pszichiáter dolga lenne megítélni ezt is, erre mit érdemes felírni, és ha nincs is szükséged semmire, akkor tanácsot adni, mit tegyél. Nekik ez LENNE a dolguk.

Azonban a valóság más. Nekik az az érdekük, hogy minél több gyógyszert felírjanak, hogy jól menjen a gyógyszeripar. Így a semmire is nagy lelkesen írnak fel gyógyszereket, míg veled nem beszélgetnek a problémádról, csak felszínesen hallgatnak meg, és azt mondják, nekik nem is kell, mert nem az a dolguk. A 90%-uk így reagálna.

Jó szakember biztos segítene, de manapság olyan egyre ritkább. Főleg az SZTK-ba ne menj, ott szinte biztos, hogy nem foglalkoznak veled rendesen.

De ha elmész, mindenképp számíts arra, hogy felírnak valamit, akár többfélét is, akkor is, ha teljesen felesleges.

2014. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerű RIBAN COZZ!!!

Kezeld le a nőket azt imádják ;) Aki azt mondja hogy ő nem szereti nőként ha lekezelik az hazudik ;)

2014. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Írass fel Leszarom tablettát vagy vegyél be egy Baszpirint:

[link]

2014. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
honnan vesszük, hogy a kérdező férfi és nem nő? valami elkerülte a figyelmem? mert itt mindenki pasinak hiszi.
2014. aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

én lánynak gondoltam

szerintem menj el pszichológushoz, csinálj magadnak programokat, ismerkedj, esetleg sportolj valamit

de a pszichológus mindenképp segíteni fog.ő nem írhat fel gyógyszert..és nem is kell

2014. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Nem hiszem, hogy beszélgetés elég lenne erre a problémára. Most bevettem egy szem xanaxot es ilyenkor mindig jobb kicsit. Az a baj, hogy aludni sem tudok, mert mindig agyalok, hogy mi lett volna, ha.. Felriadok, rosszat álmodok, tehát kipihent sem vagyok.
2014. aug. 16. 16:11
 10/18 anonim válasza:
*a szutsok természetesen szutyok akart lenni. Csak mivel kicsit felidegesített megint, elgépeltem.
2014. aug. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!