Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy éve leszünk együtt, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve leszünk együtt, mit csináljak/adjak neki?

Figyelt kérdés

Mondta, hogy ő is néz nekem valamit,meg meg szeretné ünnepelni, így hát furcsán jönne ki, ha pont én nem gondolnék rá. Szülinapja nem rég volt, arra sütöttem tortát, meg mellé kapott pár apróságot, de azt is egy hétig kerestük barátnőmmel, hogy mi legyen, mert fogalmunk sem volt, minek örülne igazán. Most pedig méginkább tanácstalan vagyok.


Ruhát meg ilyeneket semmiképp nem szeretnék venni. A legtöbb ilyen dolog, ami nekem tetszene, számára vagy idétlen, vagy b*zis... Gondoltam olyan közös nyakláncra is, de szerintem az is a b*zis jelzőt kapná. Csak úgy venni valamit pedig nem szeretnék csak azért, hogy "legyen", ahogy akármilyen kaja és hasonlók is számomra "kevés" lenne.


Valami maradandót szeretnék neki adni, de nem tudom mit. Inkább a készítésen gondolkodtam. Az előző barátaimmal nem volt ilyen gond, ott írtam könyvet, verset, vagy rajzoltam képregényt,nagy sikert aratott, de ő másabb sokkal tőlük. Közös képeink szinte egyáltalán nincsenek, így ebből nem indulhatunk ki, gondoltam, hogy írok neki verset, mert abban már van valamennyi tapasztalatom, csak tudom hogy nem örülne neki, mivel csak én vagyok kettőnk közül a "művészlélek", ő valahogy nem értékeli az ilyesmit. Neki ez nyálas. Ha rajzolok neki, az is bizonytalan, sajnos nem rajong az ilyesmiért és szerintem ezen az sem változtat, ha az én művem. :( Bármit meg tudnék szerintem csinálni, csak ötletem sincs, minek örülne, ami saját készítésű... Ráadásul semmilyen nagy mániája nincs, mint másnak a zene, a kocsik, a foci, a színház vagy bármi. Nem momdhatnám, hogy ennyi idő alatt nem ismerem eléggé, de ami meg érdekli, az ilyen téren zsákutca.


Nem tudom,mit találjak ki neki. Program már van, de szeretnék valami "tárgyi" ajándékot is.. Nektek nincs valami ötletetek, amit ti csináltatok/csinálnátok?

20L


2014. szept. 24. 09:39
 1/3 csabika1971 ***** válasza:

Na ajándékban ha hiszed ha nem szinte mindent kilőttél. Ezért leírom mitől esne szerintem hanyatt, és jó meglepetés lenne.

Megfőzöd a kedvenc kajáját, kedvenc sütijével.

Írsz neki egy rövid pár soros vicces szerelmes verset (példát hadd ne írjak rá, ha te is járatos vagy benne).

Majd magadnak vegyél egy az eddigi megszokottabbaknál szexibb fehérneműt (pl harisnyatartót "nem tudom miket hordasz, olyan legyen amiben még soha nem látott") és kaja után támad le, és adj neki jó szexet.

Garantálom míg él ezt a szülinapot nem fogja elfelejteni.

2014. szept. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csabika1971 ***** válasza:
Bocs nem szülinapot, hanem évfordulót. De arra is tökéletes megoldás, sőt, mert szülinapra valami személyes szokás általában. Erre viszont ez az ötlet tökéletes megoldás ha te is annak látod.
2014. szept. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gravírozás akármire, sütés, főzés :)
2014. szept. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!