Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek még van esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még van esély arra, hogy együtt leszünk?

Figyelt kérdés
2 hete szakított velem a barátom, most lennénk 2 éve együtt. Nagyon csunyán összeveszünk végettem, és azután elmentem 3 napra kirándulni. Mikor hazajöttem kimentünk és közölte, hogy szeretné szünteltetni, kell neki szabadság, össze van zavarodva. Viszont egyik nap voltam nála és minden olyan volt mint régen, ugyanúgy csókolt, ölelt és bújt. Mondta is, hogy többször kiakarta mondani, hogy szeret. NAGYON KIVAGYOK és hiányzik :( nemtudok mit csinálni. szerintetek hagyjak egy kis időt neki? SEGÍTSÉGETEK. SZERETEM!!

2014. júl. 4. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Szivi, nem szakítottatok így most is együtt vagytok.
2014. júl. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? nem bántás képpen, csak akkor tudok adni tanácsot
2014. júl. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem akar velem lenni. ez szakítás. de tudom, hogy csak az esze mondja.. én meg kivagyok, mert rájottem, hogy szerelmes vagyok belé
2014. júl. 4. 14:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, elmúlik ez az érzés idővel.

Valószínűleg a 16-ot úgyis alulról súrolod, még előtted az élet, nem kell elkötelezni magad.

2014. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Keress másik fiút. Felmelegítve csak a töltöttkáposzta jó.
2014. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én 17, ő 19
2014. júl. 4. 14:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még párszor meghúz, aztán ha talál valakit továbblép. Neked is Azt kéne tenned.
2014. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

kérdező te akkora idióta vagy , hogy neked nem való barát :D

Mondta hogy kis szünet, időre van szüksége, majd utána ugyanúgy csókolt meg bújt.. szerinted ez mit jelent? te értelmi fogyatékos :D

2014. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
nem azt hogy átgondolta, és rájött hogy mennyire szeret? De mondom szakíts vele, egy normális srácnak nem való olyan agybeteg értelmi fogyi mint amilyen te vagy :D
2014. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 HUN_Sector ***** válasza:

Ha valaki kimondja ezt az undorító szót "nekem szünetre van szükségem", vagy azt, hogy "még élni akarok", ott vége. Más is van a pakliban, így ha az nem jön össze, nem akar két szék közül a padlóra ülni.

Egy B terv vagy, lépj tovább abból a kapcsolatból, nem szerelmes, bárhogy is játssza meg magát.

2014. júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!