Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy hogy soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy hogy soha nem leszek elég jó egy férfinak sem?

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 09:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi azt honnan tudjuk?
2014. szept. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert "butus" vagy. Én is feltehetném ezt a kérdést, hogy a nőknek miért nem leszek elég jó, mert nem vagyok a mai tipikus(tisztelet a kivételnek), beképzelt és/vagy "csak szexet akarok" típus. Nem vagyok csúnya sem, csak szeretek udvarolni és rendesen kialakítani egy kapcsolatot.
2014. szept. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mert hiába vagyok kedves, megértő még sem vagyok elég jó.
2014. szept. 24. 09:46
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert van benned egy bizonyos szintű kisebbségi komplexus. Én is ilyen vagyok. Bár néha áttudok rajta lépni. De társat nem sikerül találnom magamnak, mert úgy érzem nincs olyan, aki képes lenne elfogadni és feltétel nélkül szeretni.
2014. szept. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2 - 4 Mit kell itt okoskodni? Nem tudhatjuk a választ. Az is lehet hogy szimplán csúnya.
2014. szept. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem érzi magát "elég jónak", az kisebbségi komplexusos. Az teljesen mindegy, hogy csúnya-e vagy sem.
2014. szept. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak racionálisan látja a dolgokat és tényleg nem elég jó
2014. szept. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, hogy valaki "nem elég jó". Minden ember egyforma, senki sem jobb a másiknál. A csúnya ember is ugyan annyit ér, mint egy szép. Elég felszínes ember lehetsz.
2014. szept. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor csak olyanoknak nem elég jó akik nála egyáltalán számításba jönnek. Valakinek biztos elég jó persze.
2014. szept. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jobban is jár szerintem, ha az ilyen emberek nem kezdenek ki vele.
2014. szept. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!