Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csinaljak? Hosszu de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csinaljak? Hosszu de nagyon fontos

Figyelt kérdés
Mas fel eve egyutt vagyok a baratnommel. De anyukam a hugommal kikoltozott kulfoldre a baratjahoz.. En persze nem mentem veluk agimi miatt megpersze a szerelmem miatt se inkabb kollegista lettem es a nenjem atvette a gyamsagom.. Tenyleg jominden semmi bajom nincs semmivel es senkivel de ma egyjo ora utan (azert volt jo mert otos lett a nemet dogam:$) olvasom szunetbe a viberem.. Es kethet mulva vegleg utana kell mennem... Itt kell hagynom mindent. Ujbol kell kezdenem az eletem egy idegen orszagba keves nyelvtudassal..ma egesznap sirtam de nemtudtam h mondjam el a baratnomnek..nem merem.. Egyszeruen nem tudtam vele ma jolerezni magam mert mindig beugrott h utolso napjaink.. Es tenyleg o az eletem ertelme es neki is en nem is tudom mi lesz velunk egymas nelkul.. Nincs szinte masunk a szuleinkken kivul..en itthagyom elrepulok magyarorszagrol uj eletet kezdek mivel ravagyok kenyszerulve (bar nagyon maganyos leszek a sokkulfoldi kozott ) o pedig itt marad 1001 emlekkel... Teljesen osszefog torni ha kijelentem ezt neki..nem tudom mitcsinaljak. Milenne a legjobb megoldas... Hasznaljakki minden percet mindenpercet tegyek felejthetetlenne tegyem vegtelenul boldogga aztan hagyjam itt orokre? Vagy hazudjam azt neki h nemszeretem mar massal vagyok es szakitsak vele majd lepjek le szotlan csak h neki igy konyebb legyen elfelejteni? Mondjam el neki most es sirjon 2hetig amig ittvagyok velem egyutt vagy raerek majd azutolso napokba h neki addig is jo legyem? Vagy most kit tegyek?? :'(

#külföld #szerelem #Elköltözöm #bele fogok halni
2014. szept. 18. 18:04
 1/3 anonim válasza:
Én jobban örülnék, ha a barátom elmondaná nekem, amilyen hamar megtudja,hogy el kell mennie.Még ha nem mondod el neki rögtön, akkor is legyél vele teljesen őszinte, ne hazudd, hogy nem szereted már, szerintem ez még rosszabbul esne neki. És igen, tölts vele minél több időt, mielőtt elutazol.
2014. szept. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legy oszinte es minel hamarabb.


Amugy meg ne gorcsolj, a vilag tele van csajokkal :)

2014. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hany evesek vagytok? O nem tud veled menni?
2015. jan. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!