Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, hogy köszönni?!

Figyelt kérdés

Már pokolian idegesít, amit a párom csinál. Akárkivel találkozunk, mindig köszönök előre, az illető visszaköszön(!), erre a párom meg rám szól, hogy "köszönni" vagy "miért nem köszöntél?". Egyszerűen már megy az agyamra. Nem poénnak szánja, hanem komolyan.

Ma is ez volt. Ő köszönt, bement. Én előtte levettem a kabátom, és csak utána mentem be, utána köszönés normális hangnemben.

Erre félrehúzott és rám szólt, hogy miért nem köszöntem. Már kezdek azon aggódni, hogy a hallásával lesz valami probléma, mert nem igaz, hogy nem hallja.

Anyukám utoljára 5 évesen csinálta ezt velem.

Milliószor megmondtam neki, fejezze ezt be, vagy én fejezem be vele, de mintha a falnak beszélnék.

Felnőttek vagyunk mind a ketten, miért nem tud ehhez méltóan viselkedni?


2014. szept. 24. 11:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem tud ehhez méltóan viselkedni? Mert hagyod. Ez az igazság. Amikor legközelebb így beszél, vedd a kabátod, és hagyd ott! Aztán vagy megtanulja, hogy "kérj szépen bocsánatot", vagy tényleg hagyd ott!
2014. szept. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Kérdezd meg tőle hogy mégis mi baja mert mi itt nem fogjuk tudni megmondani. Lehet van valami beütése vagy az anyja akkora lelki traumákat okozott neki gyerekkorában a köszönésretanítással hogy most rajtad éli ki magát. Vagy csak simán tényleg süket és nem hallja de az én párom sose szólna rám ha nem köszönnék, felnőtt ember vagyok és magamat égetem ha bunkó vagyok köszönni.
2014. szept. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Gyanítom, hogy nem hallja.

Egyszer az exe panaszkodott, hogy nem köszöntem neki (ami persze kamu), azóta kétszer olyan szigorúan csinálja.

Már megmondtam neki, hogy még egyszer meghallom, és már le is léptem, de mintha ezt se hallaná.

2014. szept. 24. 11:22
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Valóban lehet, hogy a hallásával van baj.
2014. szept. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%

Szep jo napot Kerdezo, kedves kommenttarsak.


Itt se koszontel.


Nincs a kerdes elejen, hogy jonapot mindenkinek.

2014. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
A párodnak fontosabb a külvilágnak megfelelés mint te. Vagy úgy vele hogy csak blöffölsz és úgysem hagyod el soha; vagy pedig az sem tudja megrendíteni ha elhagyod de nem akarja hogy leégesd mások előtt a nemköszönéseddel. Én a helyedben elgondolkodnék hogy más is ennyire problémás e a kapcsolatotokban vagy csak ez.
2014. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 csabika1971 ***** válasza:
62%

Szerintem sem hall rendesen, csak szégyelli ezt bevallani főleg előtted.

Próbálj erről vele otthon kettesben és nyugodtan, kedvesen beszélgetni. Hogy érezze segíteni akarsz, és nem számon kérni.

2014. szept. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%

"Már megmondtam neki, hogy még egyszer meghallom, és már le is léptem, de mintha ezt se hallaná."


Mert tudja, hogy nem teszed meg, csak a levegőbe beszélsz. Én leírnám egy lapra, mint utolsó figyelmeztetést. Aztán tényleg elmennék, hogy lássa, nem kamu. Amíg csak fenyegetőzöl, nem fog komolyan venni. Ezek szerint már sokszor mondtad, de nem tettél semmit, mert nem hisz neked és pont ugyanúgy folytatja a nevelésed, mint apád tette.

2014. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

7es ez aranyos... a kérdező pasija leteremtheti állandóan szegényt de a kérdező az ne másszn bele szegény férfi lelkivilágába azzal hogy nem hall rendesen... a férfiak mimózak vagy mi?

Szerintem lazán meglehet mondani neki, hogy süket, menjen dokihoz. Ha kiderül jól hall akkor másféle orvoshoz küldeném, de valahova menjen mert ez nem normális.

2014. szept. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat azert az csak feltűnne mas helyzetben is, ha a hallásaval lenne gond. Eleg erdekes helyzet, ha csak es kizárólag a köszöntést nem hallja, mást igen. Nem lehet, hogy csak elmotyogod azt a köszönest? Az valószínűbb,ha máskor nincs problema.
2014. szept. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!