Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem a földi élet nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a földi élet nem nekem való, a legszívesebben meghalnék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A családomon kívül senki sem szeret. A párkapcsolataim is félre sikerültek, általában velem szakítottak. Nagyon érzékeny is vagyok, a szívemre veszem amit mások mondanak rólam. Sokszor ideges vagyok. Lehet hogy depressziós is vagyok. L22
2014. szept. 24. 15:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
beszélgessünk! én is hasonlóképp érzek :(
2014. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy depressziós vagy, biztos.

Ha mindig veled szakítanak, akkor benned van a hiba.

2014. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A családod szeret,biztosan támogat annyira, hogy fejlődni tudj. Gondolj rájuk és arra, hogy csomó dolgod van még az életben.
2014. szept. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
jelentkezz át egy másik szerverre
2014. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

De legalább a családod szeret.

Lehetne rosszabb is,bár ez sovány vigasz.

2014. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 PearlDiver ***** válasza:
2014. szept. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ha beszélgetni szeretnél írhatsz nekem is.

20F

2014. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Kis kanos fütyik nem beszélgetni szeretnének, csak sebezhető prédát. Gyatra próbálkozás.
2014. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem is áll szándékomban itt ismerkedni. De eddig nem nagyon kaptam értékelhető választ.
2014. szept. 24. 15:51
 10/22 Evergrey ***** válasza:
Mit tegyél? Mozdulj ki, csináld azt, amit szeretsz csinálni, vagy keress új hobbikat. Tűzz ki magad elé célokat, és teljesítsd őket. Ismerd meg jobban önmagad, tanuld meg értékelni az értékeidet, igyekezz javítani a hibáidon. A többi majd jön magától.
2014. szept. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!