Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkóság lenne megkérdezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság lenne megkérdezni a párom exét?

Figyelt kérdés

Szóval a párom exe nagyon szép csaj, és nagyon gazdag. Gyönyörűek a ruhái, minden olyan tökéletesen illik rá. El nem tudom képzelni, hogy boltban veszi, még ha luxusmárkákat forgalmazó boltban is, hogy ennyire hibátlan.

Megkérdeztem a párom, nem tudja e, személyi szabója van a csajnak, vagy vásárol valahol, vagy valami más.

Erre ő azt mondta, kérdezzek rá, a csajnak tuti imponálna, hogy hanyatt esek a ruháitól, imádja, ha dicsérik. (a párom és az exe legjobb barátok)

Csak a csaj alapból nem igazán kedvel, és nem szeretném ha azt hinné, hogy nyalizok. Meg furán jönne ki, hogy én, aki a kínaiból (se) öltözködök, rá merek kérdezni a designer ruhájának a márkájára.


Ha Ti lennétek ő, megsértődnétek? Van oka kiakadni ezen?


21 és 22l


2014. szept. 24. 15:50
 1/2 anonim válasza:
Én biztosan nem sértődnék meg ezen. Sőt, biztos, hogy "imponálna" a csajnak valamilyen szinten, hogy tetszik a stílusa. Egyébként pedig (ez csak személyes vélemény) miért fontos az neked, hogy mit gondol rólad?
2014. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert a párom ugye tartja vele a kapcsolatot, összejárnak (nem "úgy", a csaj házas), néha én is ott vagyok, és nem akarom megsérteni vagy valami.
2014. szept. 24. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!