Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még remény, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény, hogy minden újra olyan legyen, mint régen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből a szerelmemet egy hónapja, 2 évig voltunk együtt. Novemberben megy el a Föld másik felére és állítása szerint a kapcsolatunk így nem lehetne tartható. Meg hogy szenvednénk mind a ketten, ha csak ritkán látnánk egymást. Bár most megfordult a fejemben, hogy nem vettek fel egyetemre, és hogy a főiskolán halaszthatnék egy évet...

Nem tudok nélküle lenni. Egyszerűen minden dologról Ő jut eszembe, hogy vajon mit csinálhat és hogy mennyi közös emlékünk van. Hirtelen beugrik mindig egy-egy kép, egy-egy közös élmény. Mióta szakítottunk, rendszeresen tartjuk a kapcsolatot is, de olyan fura minden. Nem közeledik, nem mondja, hogy hiányoztam, hogy szeret...

Egyszer már újra összejöttünk két éve, hihetek abban, hogy még egyszer megtörténik a "csoda"?


2008. aug. 10. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne éld bele magad, h még lehet köztetek valami. A kérdés az, h meddig lesz távol "a Föld másik felén".. Ha tényleg szívből szeret, akkor meg lehetett volna oldani a távkapcsolatot is, ha pl. munka miatt utazott el. Az is lehet, h nem akarja h várj rá, mert bizonytalan ideig lesz távol. Ha beszéltek telefonon, akkor bizony reménykedni fogsz a kapcsolatotokban.... Ha tényleg komoly volt a dolog, akkor lehet idővel ő is akarja a folytatást. De ne TE alakítsd hozzá az életed, pláne azok után, h végülis szakítottatok. Ha érdekled akkor még lehet vmi, türelem....
2008. aug. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, munka. Előreláthatólag 4-5-6 év...
2008. aug. 10. 10:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem attól félt, hogy míg ő távol van, esetleg találsz magadnak másik "valakit" (Ugye nem említetted, hogy kivagy) és neki jobban fájt volna, mint a szakítás. Esetleg meg kellene ezt beszélni. :-)

2008. aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!