Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még remény h olyan legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény h olyan legyen minden mint régen?

Figyelt kérdés
Most voltunk fél évesek a barátommal.Nagyon szeretjük 1mást.Szerelemből persze..de egy ideje megromlott a kapcsolatunk.nem tudnék nélküle élni.elég sokat veszekedtünk,többnyire hülyeségek miatt..megpróbáltuk befejezni,és hogy jó legyen,aztán megint összevesztünk.baj hogy ő csak hülyeségből mondd valamit de én megsértődök.nem tudom miért lett minden most ilyen rossz:S de már majdnem vége lett..aztán most megbeszéltük h nem találkozunk 2-3 napig átgondolunk mindent,tiszta fejjel. mondjuk ez mostanában jellemző mert elég sok mindent vágott a fejemhez amik rosszul estek.és még az apróságokon is megsértődök.persze elég sok hülyeséget csináltam tudom.és szeretném h minden a régi legyen.tudom h nem fellángolás pedig ő kételkedik bennem h szerelmes vagyok.de tudom h az vagyok,mert soha nem éreztem ehhez foghatót.mikor vele vagyok minden más..szinte olvasunk 1más gondolataiban,volt h csomó szót egyszerre mondtunk ki,és minden elmondunk 1másnak,hihetetlenül szeretem és mit nem adnék azért h minden olyan legyen mint régen..
2010. júl. 12. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz olyan,mint régen.
2010. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez nálunk is ilyen volt!! Nálunk minden rendbe jött csak gondolkoznunk kelett!! Hát...mit modnjak? ugyanolyan vagy mint a bnőm minden hülyeségen megsértődtök és ez kvára feltudja baszni az agyunkat...mi 2 napig nem találkoztunk utána elmentem hozzá hogy megbexéljük és minden olyan volt mint régen olyan érzés volt mintha újra szerelmes lettem vna abba az emberbe akit soha nem tudnék elengedni magam mellől!!! azóta jól megvagyunk stb. egy tipp: ha sokat számít akkor hnap elmész hozzá és megbexélitek(jókat -rosszakat) megkönyebülsz és jobban fogod utána látni a helyzetet!!! sok szerencsét remélem minden rendbe jön!!!:D ja és még egy üzenetet küldjél neki ma este hogy jóéjt szeretlek stb
2010. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pozitív hozzá állás!!XD :D olyan lesz mint régen csak mutasd meg h ő mindennél fontosabb neked!!
2010. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne félj lehet olyan mint régen, de ezt alaposan megkell beszélnetek. Én is így voltam barátnőmmel és megbeszéltünk mindent és minden ujra a régi :)
2010. júl. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!