Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinátok a helyemben? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinátok a helyemben? Mit tennétek, hogy megmaradjon ez a kapcsolat és minden olyan jó legyen mint régen?

Figyelt kérdés
Mondta, hogy jol érezte magat vele, ez onmagába nem rossz, de utánakövetkező napokba meg mondta, hogy a fiu megcsokolta, o meg vissza, mert jo volt. a rohadt eletbe mondom. Na mindegy, mondtam, neki, hogy akkor kvittek v@gyunk mert még egy honapja én is megcsinaltam mással. , szóval felejtsuk el. Na de ebben az a rossz, hogy en erzelmek nelkül tettem mindezt, raadasul eleinte ittas allapotban egy kicsit és eszmeletlenul bántott a dolog, mar-mar fizikalisan rosszul ereztem magam. Egyre jobban szerettem ezutan bnőmet. Viszont o mivel érzett is valamit a srác iránt, már kivette a nevemet meg a szíveket msn-rol és aznap mikor ezt megbeszeltük úgy ment el, hogy csak szia, és semmi puszi meg semmi. Az egész baráti körünk azt akarja, hogy ne menjünk szét, én főleg, hihetetlenül imádom és nem számít már semmi. A baráti körünből azt tudtam meg hogy az ő legnagyobb problémája, hogy ő elmondta 1 nap után hogy mit csinált, én viszont csak azért mondtam el mert ő is és, hogy kvittek vagyunk. Szóval hogy őt ez bántja. Mindenki ezt modnta nekem. De mikor beszéltem vele, akkor ezt a témát kb 5 percen belül ejtettük is és szintén az jött le, hogy ő igazából teljesen össze van zavarodva, de úgy képzeljétek el, hogy akármit kérdezek, semmire se tud válaszolni. Nem tudni, hogy mi lesz. Most ti mit tennétek? Mi a véleményetek? Én elmondtam neki hogy mennyire szeretem és hogy mennyire nem akarom hogy szétmenjün k emiatt. De hát. Ki tudja mi lesz. Ja végezetól, hogy a másik srác kis idő múlva elmegy egy évre külföldre.
2010. jún. 26. 17:41
 1/6 A kérdező kommentje:

Elejéről kimaradt egy két dolog, és bocs a helyesírási hibákért, csak korlátozta az odlal, hogy kiírjam a kérdést és nehéz volt megoldani.. Nem vagyok még valami tapasztalt az odlal terén..

Szóüval elejéről kimaradt, hogy Barátnőm egyik nap bejelentette, hogy találkozik egy sráccal, akivel régen kavart vagy mi, még előttem és megbeszéli vele ezt hogy én már vagyok neki meg minden.

2010. jún. 26. 17:44
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóljatok ha nem értelmes, leírom normálisabban, csak mondom megszenvedtem vele mire elértem, hogy engdje az oldal, hogy beírjam a kérdést..
2010. jún. 26. 17:45
 3/6 anonim ***** válasza:
13%
MAD RESPECT annak aki végigolvassa és értelmes választ ad rá... komolyan!
2010. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tény, hogy nem túl szerencsés, hogy te csak azért mondtad el, mert ő bevallotta. Ezen már változtatni nem tudsz. Mint mondtad, bűntudatod volt miatta. Neki mekkora bűntudata van a másik srác miatt? Nem tudsz igazából mit tenni. Azon túl, hogy elmondod neki szereted, bánt a dolog és nem akarod elveszteni. Ez igazából rajta fog múlni. Ha valóban volt a csók mögött érzelem (a barátnőd részéről), mint ahogy te mondtad, akkor pedig tényleg nincs mit tenni. Az érzéseit neki kell helyre rakni.


Viszont azt még hozzá teszem, hogy felesleges volt elárulnod azt a bizonyos csókot, mivel elmondásod szerint nem jelentett neked semmit. Ezzel csak magad alatt vágtad a fát. Az embernek nem fáj az, amiről nem tud.

2010. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De legalább tudom, hogy nem vagyok egy utolsó fattyú, hogy még olyankor se mondom el..
2010. jún. 26. 18:01
 6/6 A kérdező kommentje:
És kösz a választ, végül is legbelül tényleg ennyi az egész.. csak bízni tudok benne, hogy idővel rájön, hogy talán nem lenne jó ha szétmennénk.. Na és remélem, hogy a srác meg mielőbb elhúz innen..
2010. jún. 26. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!