Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyankor mi van amikor Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyankor mi van amikor Én ilyen jelekkel utalok arra, hogy szeretnék valamit köztünk, de olyan mintha Őt nem érdekelné. Pedig nagyon jól el tudunk beszélgetni, vagy csak azért teszi mert jól nevelt? Vagy nem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő nem így gondolja, vagy nem veszi a jelet.
2014. szept. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
milyen jelekkel utalsz?
2014. szept. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megölelem, megfogom a kezét, ilyenek...
2014. szept. 24. 17:15
 4/6 anonim ***** válasza:
és hogy reagál amikor megfogod a kezét? Ha mosolyog, nem húzódik el tuti tetszel neki csak kéreti még magát.
2014. szept. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy tűnt, hogy élvezi. Csak nem az a típus vagyok, hogy kitartok ha nem veszi, hogy mi van vagy nem akarja venni, hanem inkább azt hiszem, hogy azért ilyen, mert nem akar megbántani. Vagy lehet igazam van? :(
2014. szept. 24. 17:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem is tetszik igazán. Döntsd el, hogy egy könnyűvérű egy éjszakás barátnőt akarsz vagy normálisat. Annál kicsit kitartóbban próbálkozz.
2014. szept. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!