Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez esetben mit tehetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez esetben mit tehetek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve járok a barátnőmmel, fél éve kialakult egy szerelmi háromszög a legjobb barátommal (a barátnőmmel közel kerültek egymáshoz). Lebuktattam őket, h titokban mennek a dolgok a hátam mögött, nem csalt meg, de nem sok híja volt, emiatt szakítottunk is 2 napra, majd visszakönyörögte magát, hogy engem szeret, imád, én bolond szerelmes megbocsájtottam neki, múltkorában megint elkezdődött, leültünk 3-asban, megbeszéltük, mert azt kérte így megoldódik és engem választott. A barátom szarul érezte magát emiatt. 1 hónap csend, telefonszám, MSN-ről törlés, mindenkinek jobb lesz így...volt eddig, de kedves barátnőm újra felkereste MSN-en és a hátam mögött ment a flörtölgetés(állítólag csak le akarta zárni a dolgokat)...nem tudom mit tegyek, mert nagyon szeretem, de a tudat felemészt, hogy megint ez van. Szemrehányásokat tesz, de velem nem őszinte, esze ágában sincs megszakítani vele a kapcsolatot.Féltékeny vagyok a barátomra. :( Várok a véleményeiteket. F23
2010. jan. 20. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A barátnőd nyakig van a "se veled se nélküled" szituban. Szerintem szeret téged de vágyik arra, hogy néha pasizhasson.
2010. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nos... nem akarlak elkeseriteni. de nalunk is ugyanez a szituacio. ebben az esetben en vagyok a lany. ugyanigy van baratom es a legjobb baratjaval flortolgetek amit mellesleg mindig o kezd. persze ez a csaj azert durvabb mert nalunk nincsenek elfajulva ennyire a dolgok... DE hogy a lenyegre terjek . a csaj nem szerelmes beled. ez egy teny. es valoszinu csak azert nem akar teged elvesziteni mert kell neki egy pasi, es tudja hogy ha teged elveszit a baratodat is.

de legyunk oszintek . nem bir magaval. szorakozik veletek , de foleg veled. es a " legjobb baratod " se legjobb barat ha ilyet megenged maganak.

szerintem mindenkeppen szakits vele akar mennyire is faj mert akkor ra fog jonni. de vigyazz... ne vedd ot viszza kesobb. mert az ember nem valtozik. legalabbis rovid ido alatt biztos hogy nem. es nem hiszem hogy neked szukseged lenne arra hogy megbantson meg ezekre a hisztikre.

szakits vele, sird ki magad, aztan keress egy normalis lanyt aki nem hazudozik. hidd el ez lesz a legjobb. lehet hogy most szerelmesnek erzed magad es el hiszem hogy az vagy , de el fog mulni , es majd rajossz ha levetted a rozsaszin szemuveget.

es csak gondolj a buszkesegedre... meg arra hogy te tobbet ersz ennel , es hogy jobbat erdemelsz.:)

remelem segithettem

2010. jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát igen, ha rákérdezel h miért beszélget a bnőd ezzel meg ezzel a fiúval, akkor te leszel lecseszve, hogy nem bízol benne... ilyenek a lányok...
2010. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor most szakítsak vele, hogy hagyjam pasizni..vagy várjam meg, még történik valami és utána? Vagy esetleg észhez tér? Tanácstalan vagyok :(
2010. jan. 20. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Engedd el. Ez már veszett dolog.
2010. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Basszus haver te nagyon gyökér hülye gyerek lehetsz.Már bocs.

Még megérdezed h mit csinálj?

Dobd ki a fenébe ki tudja még hányan kefélik ha a legjobb barátoddal is kikezdett.

2010. jan. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!