Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gátlásosabbnak/fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gátlásosabbnak/félénknek/szűkszavúnak jobb lenni, vagy szókimondónak/bátornak/őszintének? És ha a 2. esetben esetleg valami kínos szitu van vagy félreértenek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 10:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és 18f vagyok.
2011. jan. 22. 10:55
 2/5 anonim ***** válasza:

A második esetben pont az a lényege, hogy LESZAROD, hogyha valami félreértés van. Kit érdekel? Akkor megmagyarázod maximum. Ami számodra "kínos", az egy szókimondó embernek valószínűleg nem az.


És egyértelműen a második eset a kifizetődőbb az életben. Többen figyelnek rád és mivel a szerelem, szex kategóriába írtad, -gondolom ilyen téren is választ vársz- érthetően nagyobb az esélye hogy egy lánynak is megtetsszél.


17/F

2011. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem helyzettől függ. Velem volt már, hogy hosszú idő után elmondtam egy srácnak, hogy tetszik, és az volt a válasz, hogy örülhetek neki, hogy ilyen bátor vagyok, de nem...ezzel például semmire nem mentem.


Szerintem az az ideális, ha egy emberben minkettő oldal megvan, és tudja, mikor melyiket kell előtérbe helyezni. Néha jobb nem visszaszólni, mert nincs értelme, néha meg ki kell állni az igazunkért.


De egy pasi legyen inkább bátor és szókimondó, de semmiképpen sem gátlástalan.

18/L

2011. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdetben legyen a fiú, szókimondó és bátor, majd amikor eljön az ideje, gátlásosabb, félénkebb. Jó időzítés kérdése, valami ilyesmi.
2011. jan. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gátlástalan és a gátlásos szó nem egymás ellentétei :D
2011. jan. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!