Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék vele testileg is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék vele testileg is egyesülni, de hogy gyözzem meg hogymeggyógyultam?

Figyelt kérdés
2 éve súlyos májproblémákat diagnosztizáltak nálam Ekkor válltottam iskolát. Nagyon sokat hiányoztam a rosszullézek miatt, ìgy a késöbbi szerelmem felajánlotta hogy leírja a házit. S emiatt sokat beszélgettünk kezdetben a leckéröl majd egymásról. Egymásbaszerettünk. Sokstor bejött hozzám a kórházba elkisért kezelésre. Ha esetleg nem jöttem suliba már jött is az üzi hogy hogy vagyok. Szóval ö az én mindenem és ezért nem engedtem el soha bár sokan momdták hogy inkább moziban kellene együttmennünk ne pedig kórházba. Nem rég voltam dokinál aki azt mondta szinte már jól vagyok. Bár teljesen nem leszek egéuséges soha. S most végre akár testileg is egyek lehetünk. De a szerelmem annyira félt hogy az erölködéstöl rosszul leszek, hogy elutadít. Pedig én nagyon vágyok rá. Mit tegyek hogy gyözzem meg hogy nem fogok belehalni?

2014. szept. 24. 22:00
1 2
 1/19 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Teperd le :)
2014. szept. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
én kifogás szagot érzek
2014. szept. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele többet, mutasd ki, hogy életvidám és egészséges vagy. L
2014. szept. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A leteperés az tùl eröszakos. Mindketten 19 évesek vagyunk. Arra gondoltam hogy van más indok is: ö még nem volt fiúval soha. Én vagyok az elsö szerelme
2014. szept. 24. 22:06
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as ezen ddolgozom az elmúlt napokban :)
2014. szept. 24. 22:08
 6/19 anonim ***** válasza:
Egyelőre csak szaxizzon le és abba biztos nem halsz bele :D
2014. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mégis mit kellene mondanom az hogy jól vagyok eléggé átlátszó mert amikor szarul voltam akkor is ezt mondtam
2014. szept. 24. 22:15
 8/19 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Jahogyahaaa...

Hát...az más tészta :D

Biztos vagy abban,hogy úgy tekint rád ahogy te rá?

2014. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Írass az orvossal egy papírt, hogy megerőltetőbb fizikai tevékenységet végezhet vagy ilyesmi. :D
2014. szept. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Érzem hogy szeret és szeret mellettem aludni. Ha nem szeretne akkor nem tartana ki egy beteg srác mellett, nem visrlné el hogy a föbb randihelyszinek a korház folyósoi és a házunk melletti park

De a közösüléstöl fél.

2014. szept. 24. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!