Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok. Ez a lánykérés hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Martinka000 kérdése:

Srácok. Ez a lánykérés hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Tudni illik, pincér vagyok. Tervem, hogy páromat, elhívom munkája után az étterembe ahol dolgozom. Előtte beavatott vendégekkel , vagy "vendégekkel" közlöm hogy mi a terv. Az egyik verset mond, a másik zenél utána, a harmadik még nem tudom, és a végén az egész étterem egy hangként énekel egy szép számot. Letérdelek elé és megkérem a kezét. Szerintetek, milyen?
2014. szept. 24. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
cukorfalat
2014. szept. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
100%
Én tartanék attól,hogy bármit is nyilvánosan,főleg mióta van az a videó a neten,ahol a lány a srác saját ukuleléjét csapja szét a fején :D
2014. szept. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt én is láttam :D


Tetszik az ilyen lánykérés!

2014. szept. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Marc Bolan ***** válasza:

A barátnődről tudod, hogy mi tetszik neki, nem?


Szerintem egész jó. :)

2014. szept. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem láttam ezt a videót. Nem vagyunk egyformák nem mindenki szereti az ilyent. Hát a meglepetéseket szereti, az ilyen jellegűekre ugye még nem volt példa, mert hát ez az első.
2014. szept. 24. 23:44
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor lesz gáz, ha nemet mond :P
2014. szept. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki. Tuti elbőgi magát.
2014. szept. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd írd meg lészi mi történt!
2014. szept. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na? Mi lett?


(Amúgy az ilyen "nagy felhajtás" csak akkor működik, ha a lány nem szégyellős. Én elég félénk vagyok, ezt tutira nem szeretném.)

2016. ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!