Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a GyK-n miből tudom kiszűrni ha valaki nem normális? Aki privátban ír?

Figyelt kérdés
2014. szept. 25. 09:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Attól még ha valaki prívátot ír nem biztos hogy nem normális!!

Én is szoktam írni és nem tartom magam nem normálisnak!!

2014. szept. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Talán abból mit és hogyan ír...
2014. szept. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
már az első privát üzenetből is ki lehet.
2014. szept. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A párnák harapnak, te kisalföldi filozófus az éjjel

-nappali mögött.

2014. szept. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Pontosan?
2014. szept. 25. 10:09
 6/13 Spilerke ***** válasza:

Szerintem nagyon nehéz valakiről megállapítani, hogy az éppen trollkodik, vagy abszolút nem normális, én találkoztam már okos hülyével és hülye okoskodóval a kettő pedig nem ugyanaz, de szerintem meglátszik, ha valaki síkhülye.


Én még nem beszélgetem privátban senkivel, meg nem is ismerkedtem, mert ki tudja nem akarok összefutni egy 50 éves nagymamával, aki tinédzsert játszik. :D

2014. szept. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy kezdi, hogy a második levélben már valami fétise a téma vagy valami hasonló jellegű dolog akkor sanszos, hogy idióta. De nyugi ki lehet fogni olyat is aki tökre rendesnek tűnik majd kiderül róla, hogy elmebeteg. A bájgúnár nyomulós stílus is elég árulkodó :)
2014. szept. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igazából így, interneten keresztül nem lehet úgy beszélgetni, hogy abszolút "biztonságban" legyél. Mindig érhetnek meglepetések, bár ez szerintem a való életre is igaz.
2014. szept. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
itt a GYK-n senki sem normális, így biztosra mehetsz, hogy az sem aki privit ír
2014. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#7 váá pont így jártam, második levél ,fétisek :D


Itt aztán nehéz kiszűrni a kamust is,dilist is. Inkább nem hiszek el semmit, minthogy mindent elhiszek, abból baj nem lehet .

Életben is érhetnek meglepetések, itt ez hatványozottan igaz.

2014. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!