Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis miért figyel folyamatosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért figyel folyamatosan ha van párja?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, aki azt veszem észre hogy folyamatosan engem figyel. Tudja hogy van barátom és neki is van barátnője. Egészen helyes férfi, beszélgettem is már vele nem egyszer és úgy veszem észre hogy érdekli mindig amit mndok és folyamatosan kérdezget. Már messziről néz és köszön.Pl valamelyik nap is azt érztem hogy valaki figyel és mikor hátra néztem azt vettem észre hogy a félig nyitott ajtó mögül engem néz. A barátnője csinos és ő is fiatal mint én, úgyhogy nem is értem a dolgot. Amúgy olyan 8 év van köztem és a pasas között. Valamelyik nap amikor ott volt a barátnője nem is mert rámnézni se. Félre ne értsétek, én nagyon szeretem a barátomat, veszekszünk, bár ez egyre sűrűbb de ennek ellenére szeretem. Bár azért hízelgő hogy tetszem férfiaknak. Tetszem neki vagy egyáltalán mit akarhat?
2014. szept. 25. 10:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De azért tartom a távolságot. Ezt úgy értem hogy nem megyek oda beszélgetni, maximum ha összefutunk beszélgetünk pár szót.
2014. szept. 25. 10:50
 12/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Én is próbálom kerülni, de így nehéz hogy egy helyen dologozunk. Tuti észre vette hogy zavarba tud engem hozni és szerintem így egyértelmű számára hogy tetszik is. Bár nem tudom hogy gondolkoznak a férfiak. Szerintem beszélned kellene vele mindenképpen, de nagyon hülye szöveg az hogy legyünk csak barátok, mert ha valaki szeret az nem akar a csak barátod lenni.
2014. szept. 25. 10:57
 13/14 A kérdező kommentje:
Valamelyik nap arra mentem amerre ő volt és észrevettem hogy már messziíről figyel és mire odaértem teljesen elvörösödött. Bár álltak is mellette, lehet hogy mondtak neki valamit és az miatt.
2014. szept. 27. 13:44
 14/14 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett a végeredmény ? :)
2023. jan. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!