Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik többsége miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik többsége miért nem tudja kimutatni az érzéseit?

Figyelt kérdés

2014. szept. 25. 10:30
1 2
 11/20 csabika1971 ***** válasza:

Ha-ha. Ez vicc? Egy hónap után vársz ilyent a pasidtól? Egy év után már panaszkodhatsz.

Pasik érzelmileg általában lassabban nyílnak meg mint a lányok.

2014. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
60%
Mert előbb-utóbb minden pasi rájön hogy ha kimutatja az érzéseit annak sz.pás a vége és nem a jó értelemben! :)
2014. szept. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Én nem panaszkodom, csak feltettem egy kérdést. Mivel én olyan típus vagyok, hogy egyből megnyílok és nem tudom az érzéseimet elrejteni. Minden látszik az arcomon. Látom rajta , hogy sokszor nem mond ki dolgokat, nem mondja el, ami bánta és ez rossz érzés.
2014. szept. 25. 10:55
 14/20 csabika1971 ***** válasza:
Az nem gond ha te kimutatod és látszik rajtad. De egy pasitól ilyen gyorsan ne várd ezt viszonzásul. Nekünk általában ehhez több idő kell. És igaz sokszor megégettük már magunkat mikor a szívünket egy nőre bíztuk. Ezért légy türelemmel, és mikor megért a dolog megtörténik a csoda, de az nem 1-2 hónap.
2014. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Konkrétan én ki szoktam mutatni az érzéseimet, pedig eléggé befelé forduló vagyok... Viszont a legutóbbi kapcsolatomban keményen ellenem fordította a lány ezt és megtanultam, hogy soha többé.
2014. szept. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Csabi rendben türelmes leszek. :)
2014. szept. 25. 11:04
 17/20 anonim ***** válasza:
Mert a nők többsége abban a pillanatban lapátra tenné.
2014. szept. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

hmm.. mert ezt várja el a társadalom, nemi sztereotípia :-)


am ez is szerintem egyén függő :-)

2014. szept. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egy hónap után túl korai elvárás,hogy bárki ilyen szinten kimutassa az érzéseit.Szerintem te pedig túl hamar nyílsz meg és az sem a legjobb.Egyébként nők között is van olyan,aki nem tudja kimutatni az érzéseit.Emberfüggő.Ahogyan előttem is írták.
2014. szept. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
mert a férfiak azt tanulják az élettől hogy nem szabad kimutatni az érzéseket.
2014. szept. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!