Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet meggyőzni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet meggyőzni egy férfit, hogy bízhat bennem? Nem tudunk egymástól elszakadni, de nem akarja kimutatni az érzéseit.

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:

hát ez nehéz eset...

Próbáld először te kimutatni a te érzéseidet,szerintem.Mutasd meg neki,hogy mennyire szereted.Lehet,hogy ettől ő is megnyílik.

2011. jan. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én azt veszem észre, hogy az én szerelmem táplálja az övét és viszont.

Ha én kimutatom, hogy mennyire szeretem, akkor ő is. Nálunk is nehezen indult be a dolog, de nálatok is kifog! Nyugi :)

2011. jan. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Főzz neki finomakat.

Bocs ha egy kicsit cinikusan hangzik, de egy férfit a hasánál lehet megfogni, higgy nekem 15 éve házas vagyok. A feleségem meg jól főz :)

gy.

2011. jan. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Borzasztóak vagytok Ti NŐK!!!

Mutassad ki neki mennyire szereted,mikor nem vagytok együtt tudasd vele hogy mennyire hiányzik és hogy csak rá gondolsz.

Amúgy én is ugyan ez vagyok...Én okból nem mutatok érzéseket.Ezzel kikészítettem a volt szerelmemet ,mert amiket mondtam neki az érzéstelen volt de a csókjaim elárultak.Mikor már egy ideje együtt voltunk kezdtem nyitni de akkor fordult a kocka és nagyon csúnya szakítás lett belőle:(

2011. jan. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ti férfiak sem vagytok jobbak!

Nem értitek meg, hogy nekünk nőknek MEGERŐSÍTÉSRE van szükségünk.

Ha az ember lánya azt érzi, hogy folyton csak ad és ad, és cserébe nagyon keveset, vagy egyáltalán nem kap vissza, az eléggé elgondolkodtató tud lenni.


Pl a kapcsolat elején olyan kedvesek vagytok, bókoltok, kedveskedtek, némelyikőtök virágot, kis bonbont is ad, csak úgy. Aztán, mikor már megvan a kapcsolat, ezt valahogy elfelejtitek...


Egy kapcsolat két emberen múlik.


Ja, és most bocsi azoktól, akik nem ismernek magukra, de akik egy picit is magukra ismertek, azok gondolkodjanak el. És MA adjanak valami pici kedvességet párjuknak, hogy ÉREZZE, hogy gondoltok rá. Hidd el, meglesz a jutalmad ezért :)

2011. jan. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor kitartóan továbbra is tudatom vele, hogy szeretem. Várok...türelmesen...mert nagyon szeretem! :)
2011. jan. 4. 11:10
 7/10 anonim ***** válasza:

"Nem értitek meg, hogy nekünk nőknek MEGERŐSÍTÉSRE van szükségünk.

Ha az ember lánya azt érzi, hogy folyton csak ad és ad, és cserébe nagyon keveset, vagy egyáltalán nem kap vissza, az eléggé elgondolkodtató tud lenni. "

Szerintem ez ugyanúgy fordítva is működik és ugyanúgy elgondolkodtató.

2011. jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igazából nem kéne erőltetned a dolgot mert utána lehet hogy kapuzárási pánikja lenne az ipsének...

Keres apró jeleket ,gesztusokat,ha vele vagy mit mond neked a testbeszéde.

Veszélyesebb de kipróbálható:játszod el vele hogy szakítasz vele komolyan és figyeld hogy mit reagál.ha szeret akkor úgysem enged el ha meg nem akkor érdemes gondolkodnod rajta hogy játékból legyen e vagy valóságos szakítás legyen.-de ezt csak egyszer!!!

A bizalmat csak idővel és hűséggel lehet kiérdemelni!!!

A világgal csak egy a baj,hogy emberek élnek rajta!

Üdv!

2011. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még egy esély a reményre. Már volt, hogy mondtam neki, hogy vége és ha találkoztunk egyfolytában figyeltük a másikat ha meg nem jött a telefon.:) Akkor van remény???:)
2011. jan. 4. 11:26
 10/10 A kérdező kommentje:
Figyelem a jeleket. Nekem minden jelnek számít, mindenről a legnagyobbat képzelem. Konkrétan még nem mondta ő se nekem a szemembe, hogy hiányoztam meg én se neki. De apróbb kedvességet már voltak. Utoljára azon volt, hogy mikor fogunk újra találkozni.
2011. jan. 4. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!