Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne megpróbálnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne megpróbálnom?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki eléggé tetszik és megtudtam a nevét is bejelöltem vipen is vissza is igazolt.Amugy nem cicababa simán átlagos kinézetű de amugy nagyonszép lány és hát én átlagos srác vagyok és nemtudom merjek-e egyáltalán valamit is csinálni mert legrosszabban azt birom ha nemsikerül amit akarok.Amugy kiderül hogy a lány 18éves (nemnéz ki annyinak)vagyis 1évvel idősebb mint én,és furcsamód nincs barátja...... Egy átlagos kinézetű srác összejöhet egy tényleg nagyoncsinos lánnyal?(ezalatt nem a kis műpi*kat értem).Tudom kicsit rühej a kérdés de annyira utálom amikor csalódnom kell.Pár hónapja hagyott ott bnőm majdnem 1,5év után majd nemrég majdnem összejöttem egy lánnyal aki jól átb*szott szval ezér nemsok erőm van hozzá de ő kinézetre legalábbis pont olyan ami a kedvencem :)
2010. jan. 20. 22:33
 1/6 A kérdező kommentje:
röhej*
2010. jan. 20. 22:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg apád.
2010. jan. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aztmondta tapossalak pofán :D
2010. jan. 20. 22:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, ezt is csak akkor tudod meg, ha megpróbálod. De 18 éves csajok nem sokáig szólóznak, úgyhogy lépj, ha nem akarod azt látni nemsokára, hogy valaki más kezelgeti.
2010. jan. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Írtam neki vipen csak azabaj hogy kb napi 1x nézi meg...szval majd holnap talán kiderül mivan....
2010. jan. 20. 22:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Előbb barátkozz össze vele.
2010. jan. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!