Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon érdemes lenne újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érdemes lenne újra megpróbálnom?

Figyelt kérdés
Az egyik volt barátnőm, akivel még ősszel jártam újra felkeltette a figyelmem:) Annak idején azért szakítottunk, mert csak ritkán tudtunk találkozni sulin kívül (kb 1 héten egyszer), ezért nem is tartott sokáig csupán 2,5 hétig a kapcsolatunk. Az elmúlt 1-2 hónapban újra elkezdtünk beszélgetni és meg kell hagyni nagyon jól elvagyunk, de nem tudom ő mit gondolhat rólam ezek után. Suliba mindig aranyosan mosolyog, napi egyszer beszélünk is általában, msnen meg minden nap szinte kivétel nélkül. Én el tudnám képzelni, hogy még egyszer összejönnénk, mert számos ilyen kapcsolata volt már, hogy újra összejött valakivel, csak attól félek, ha mégse úgy alakul akkor elveszik ez a "barátság" (mivel fiú lány barátság nyilván nincs) közöttünk.. Mit gondoltok mi lenne a helyes? Megpróbálni újra vagy maradjunk meg barátok? A lány 15 éves, én 17F
2010. márc. 30. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Terhes vagy.
2010. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
te meg baromi poénos..-.-"
2010. márc. 30. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:
heti 1x találkoztok úgy, hogy ráadásul még egy suliba is jártok? ez volt az "ürügy" a szakításra? miért nem mentek el sétálni? vagy be is ülhettek egy cukrászdába, moziba, akárhova...
2010. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tuzaa válasza:
a 2. komentelönek igaza van énis csak heti 1 szer találkozok 1 lánnyal aki tetszik és nem 1 suliba járunk mégis elvagyunk szal ez nem ok a szakitásra :)
2010. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sztem mindenképpen próbàld meg.
2010. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!