Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes megpróbálnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes megpróbálnom?

Figyelt kérdés
Sziasztok!3 hete ismerek egy lányt, az első találkozásunkór elcsattant egy csók is meg egész idő alatt kéz a kézben járkáltunk. 2 randin ugyan ezt folytattuk de aztán telefonon bevágta, hogy nem tudja mit érez. Tegnap találkoztam vele egy szórakozóhelyen (nem volt benne alkohol) és én nem is kerestem de ő jött oda hozzám ki kérni magának, hogy nem keresem, mondtam neki ő mondta, hogy nem tudja mit akar.. Aztán állt mellettem láttam a szemében, hogy várja a csókot, nem tudom voltatok-e már így. Egész jó este volt. Ma beszéltem vele és nem tudom..kértem tőle egy randit majd találkozunk a héten. Érdemes ezzel vesződni, vagy hagyjam ott mert olyan mintha játszana..egyébként el tudnám vele képzelni a kapcsolatot. 20/f
2010. szept. 27. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki tudja, melletted még hány jelöltet tesztelget. :) Hagyd.
2010. szept. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy tesztelgetne bárkit is, de lehet én vagyok naív..
2010. szept. 27. 00:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Folytasd,még nincs rá bizonyítékod hogy szemétkedne.Még közelebb kell kerülnöd,hogy tiszta képet kapj.Ne kíméld magad,nem vagy cukorból.Választási lehetőséged mindig lesz.
2010. szept. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem játszd el, hogy nagyon megtetszett valaki más, biztosítsd róla, hogy nagyon értékes embernek tartod, ezért szeretnéd, ha barátok lennétek, de ne udvarolj, néha-néha dicsérd meg a haját/ruháját/akármilyét, de ne éreztesd vele, hogy kívánod. Hetente-kéthetente hívd el, csakis "jóbarátok beszélgetnek" jelleggel, ilyenkor beszéltesd, kérdezgesd a véleményét bármiről, az a lényeg, hogy sokat meséljen magáról, így szép lassan azt fogod észrevenni, hogy egy napon Ő fogja szemlesütve elrebegni, hogy szeretne barátságnál többet is... Meglátod, ez a módszer mindig beválik. :)
2010. szept. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Barátja úgy vettem észre van elég..nem bírnám ki:D ez egy szar módszer ne haragudj. Meg kicsit furcsa is lenne így most már, hogy összebújva üldögéltünk meg vad csókcsaták. Ennél valami jobbat kéne kitalálnom..választás elé állítás? Barátnak nem kell az van elég meg amúgy is már túl fontos ha barát lennék csak magam ölném..
2010. szept. 27. 00:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Az lenne a lényeg, hogy felébreszd a leányzó sértett hiúságát, a nők megvadulnak, ha a pasi, aki odavolt értük, hirtelen másfelé kezd érdeklődni. Nekem ez mindig bejött, de persze nem kötelező kipróbálni.
2010. szept. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nehéz lenne ez, és ha közbe mondjuk bejönne valaki a képbe? Vagy ilyesmi?
2010. szept. 27. 02:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Pedig Kétkedő Pörsenés nem mond hulyeséget. A bizonytalan lányoknál szinte csak ez az egy reményed van. Ha jobban tepersz, csak még jobban eltávolodik. Ha úgy érzi elveszithet, akkor lépni fog. Ha nem lép, akkor az is jelent valamit. Kicsit távolodj el tőle, éreztesd hogy elveszithet téged, de ezt tarts is meg egy kis darabig utána is, ne állj vissza 100% szerelmesbe az első jó szóra.

(valoszinu is hogy azert nem tudja mit akar, mert kissé túl gyors volt neki a tempó, és úgy érzi te jobban oda vagy érte mint viszont).


27/L

2010. szept. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondjátok mindenképp távolodjak el tőle..nem tudom fog-e menni. Ez nehéz ügy.:s
2010. szept. 27. 13:56
 10/10 anonim ***** válasza:
K.P.-nál az igazság, hallgass rá.
2010. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!