Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat még tőlem?

Figyelt kérdés

Szakítani akartam a barátnőmmel, de ez úgy történt,hogy megbeszéltük a dolgokat, én mondtam,hogy szeretnék szakítani, és aztán jött pro és kontra végül a szakítás nem történt meg.

Azóta elvagyunk, hol jól, hol pedig ugyan olyan szarul mint a szakítás előtt.

Igazából nem látom értelmét, de még gondolkozok egy kicsit mielőtt újra szakítanék, mégpedig azért mert úgy láttam,hogy már ő sem akarja annyira így megint felhoztam a témát,hogy hogyan tovább és valahogy feljött,hogy tartanánk e a kapcsolatot szakítás után mert ő szerinte nagyon jó barátok lehetnénk én meg persze mondtam,hogy biztos hogy nem sőt még azt sem zárom ki,hogy letiltom facebookon ugyanis én túlakarok rajta lépni ha pedig ugyan úgy beszélgetünk mintha mi sem történt volna akkor ez nem fog menni.

Aztán egy kis hatásszünet után jött,hogy hát ne szakítsunk mert ő tényleg szeret stb, de szerintem inkább csak nem akar elveszíteni és úgy gondolom,hogy ő sem szeret már és már csak azért akar velem lenni,hogy szóba álljak vele.

Tudom,hogy nincs értelme bármit is írok mivel már nem szeretem, de ha ő sem engem akkor meg pláne, és nem értem mit akar tőlem?Csak azt,hogy beszélgessek vele és ott legyek neki?


2014. szept. 25. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Te nem szakítani akarsz hanem kizsarolni hogy a lány kabálozzon érted. Érted?

Mint sok öngyilkosjelölt: - Mostmár mindjárt leugrok! Na de mostmár tényleg leugrok! Na, ha közelitesz tényleg leugrok!

Hát közelitsen a tököm, ugorj hülyegyerek.


Ha tiplizni akarsz tiplizz, mondd hogy viszlát és ennyi. Csakhogy te igazából nem akarsz, te kis izgalmat vinnél az állóvizbe, kis fűszert amitől izgalmasabb lesz ez az uncsi viszony, mig nem jön valaki más akivel alapból olyan izgis mint amire vágysz. Ha jön 'férfiasan' tiplizel, mig nem jön játszod ezt a szociopata játékot az izgalom reményében a mostanival.

2014. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó emberismerő vagy,tényleg igazad van :)
2014. szept. 25. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!