Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez azt jelenti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez azt jelenti hogy alig gondol rám, vagy ellenkezőleg?

Figyelt kérdés

Ma megjegyeztem a páromnak egy elfelejtett hívás után, hogy néha olyan mintha eszébe se jutnék. Erre azt mondta, hogy "dehogynem, ma is mikor megláttam XY dolgot (mindegy hogy mit, rám jellemző dolog) te jutottál eszembe."

de én állandóan rá gondolok,mindig, ez meg kicsit olyan volt, mintha neki csak pár alkalommal jutnék eszébe egy nap, és ha igen, az ilyen kiemelendő, megjegyezhető dolog :D Szerintetek?

22/L


2014. szept. 25. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Túl sokat gondolkodsz! Ilyeneken nem szabad gondolkozni, én is ezzel teszem tönkre magam. Itt most hiába mondunk bármit, akkor sem fogsz a fejébe látni.
2014. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!