Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tényleg ez egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg ez egy olyan igény, amelyet nem lehet végleg elnyomni?

Figyelt kérdés

Sajnos gyengének érzem magam. Nagyon kevés szabadidom van mostanság, ám mégis esténként (foleg hétvégén) szükséget érzek egy barátnore. Hétköznap, napközben aligha elgondolkodhatok ilyen dolgokon.

Szerintetek én ilyen típus vagyok, nekem szükségem van a szerelemre?

Esetleg még hosszasan nyugtathatom ezt az érzést?


2014. szept. 25. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Koccos :-)
2014. szept. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én el tudtam fojtani.
2014. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg mindenkinek szüksége van a szerelemre... El lehet nyomni, nem halsz bele.
2014. szept. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az en apam 36 evesen a 3 hazzasagat kezdte.Valahogy az elozo 2 nem sikerult emiatt is van ket feltestverem egyiket sose lattam csak hirbol a masikat jol ismerem.Mintha valami ujvilagra varnatok ,nincs orok elet !!22f
2014. szept. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elnyomni el lehet,csak egy idő után frusztráltnak fogod magad érezni emiatt.Pont ezért kell megtanulnod jól érezned magad egyedül is a bőrödben,aztán majd ha eljön az ideje,megtalál az a bizonyos lehetőség.Persze én is könnyen mondom ezt,mikor minden este és hétvégente rám tör a magány,és baromira hányzik egy bizonyos személy,akit szeretek...Viszont azért próbálom ahhoz a tanácshoz tartani magam,amit a kommentem első felében leírtam.Elég nehéz igazság szerint.
2014. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Jól érezned magad a bőrödben?

Há ezt a hülyeséget!

Ha a sajátodban nem érzed magad jól, vedd fel másnak a bőrét!

A texasi láncfűrészes voltam, sziasztok!

2014. nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!