Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nincs igényem a párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs igényem a párkapcsolatra? 23/N

Figyelt kérdés
23 éves nő vagyok. Eddig két kapcsolatom volt, mindkettő esetében szerelmes voltam. Körülöttem a lányoknak főleg komoly kapcsolatuk van, vannak házasok is, kisgyerekesek is. És vagyok én, akit az ilyesmi egyáltalán nem érdekel. Abszolút nincs igényem senkire, szeretek egyedül lenni, egyedül menni mindenhova és ez már akkor is így volt, mikor a két kapcsolat előtt szingli voltam. Nem tudom ez miért van igy. Valaki jár még hasonló cipőben?

2014. aug. 26. 20:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Igen 33 vagyok,nekem sincs ,erre igényem
2014. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, szeretem az egyedüllétet, de mivel nem a legjobb pasi vagyok amire egy nő vágyik, ezért azóta nem szexeltem, mióta úgy döntöttem egyedül maradok. Most 25/F vagyok, de azért a szexet igénylem és amíg párkapcsolatom volt, addig ez megvolt, most, hogy erre nem vágyom, szex sincsen ( valamit valamiért ).
2014. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Kurtz Bickle ***** válasza:

A kedved nem függ másoktól, szerintem ez jó dolog. Ez a szabadságnak a legfelsőbb foka.


Vagy érzelmileg valami difid van, és csak hiszed, hogy szerelmes voltál. ;)

2014. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 LazyJones ***** válasza:
100%
Én régebben jártam, bár kevés közös pont van a múltunkban, így ennyi alapján. (32, F, számos kapcsolattal). Nekem egy haveri-baráti kör hozott annyi változást az életemben, hogy lett 2-3 olyan ismerős, akikkel pár hetente-pár havonta el tudunk járni szórakozni, kikapcsolódni. Szerintem ez alkati kérdés, illetve az is okozhatja, ha valami miatt (felfogás, hozzáállás, ízlés) kilógsz a környezetedben levő emberek közül. Ha nem élvezed a környezetedet, miért éreznéd szükségét a jelenlétüknek, nem?
2014. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
És ez probléma, vagy miért tetted fel a kérdést? Nekem sem volt igényem rá, a barátom előtt is jól éreztem magamat egyedül, de ellene se voltam a kapcsolatnak ha már egyszer megszerettem őt. Szerintem ez egy jó tulajdonság.
2014. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Introvertált vagy, gondolom. Bár lehet, hogy nem... :D Keress magadnak egy introvertált srácot, ha szeretnél párkapcsolatot. Lehet, hogy vannak önismereti hiányosságaid is egyébként, ha ilyesmit kérdezel -> ez nem baj, nem azért mondom, de ha érdekel, tölts ki egy önismereti tesztet, lehet, hogy több dologra kapsz választ, mint várnád.

Itt egy link, ez Myers-Briggs-féle teszt, elég népszerű, bár egzaktnak nem mondanám. De ingyenesek közül ez egész jó. Ha netán megcsinálnád, írd meg légyszi az eredményt, érdekel, mi lehetsz :)

a link: [link]

2014. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Abban lehet valami, hogy kilógok a környezetemből. Nekem teljesen más céljaim vannak, mint úgy az átlag 23 éveseknek a környékünkön.
2014. aug. 26. 21:07
 8/23 anonim ***** válasza:
te én vagyok :D de tényleg, ugyanennyi idős nő vagyok, a környezetem ugyanilyen, állandóan próbálnak nekem társat találni és megfejteni a rejtélyt...
2014. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

ESTP lett annak a tesztnek az eredménye. :)

Katasztrófa ez, hogy ismerkedjek meg ezzel, meg azzal. Nem érdekel egyszerűen. Főleg buliban nem, ahova táncolni meg inni megyek. :D

2014. aug. 26. 21:56
 10/23 anonim ***** válasza:
tényleg teljesen olyan vagy, mint én, ez nagyon ijesztő :D
2014. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!