Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élő GYK-olvasó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő GYK-olvasók, nálatok milyen sűrűn fordulnak elő összezörrenések, veszekedések, civakodások, érzelmi túlkapások, kirohanások, hisztik?

Figyelt kérdés
Egyáltalán előfordulnak ilyenek, vagy teljes a harmónia köztetek? Kölcsönösen mindketten alkalmazkodni tudtatok a másik félhez?
2014. szept. 25. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

12 éve ismerem a páromat és 9. éve vagyunk házasok. Ennyi idő alatt egy kezemen meg tudom számolni hányszor vitáztunk.


És az ironikus, hogy mindszer apró hül*eségen, mert mindketten kivoltunk :D

2014. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát igen Dowd, aki papucs...:D
2014. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDD
2014. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van, hogy hónapokig nincs semmi, de általában a páromat a munkahelyi problémák akasszák ki és abból kifolyólag lesz stresszes és nem mindig tudom szó nélkül elviselni, az időközönkénti kirohanásait.
2014. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a vérmérséklete, vannak a "mint egy olasz család" típusú párok, akik hangosak, összekapnak, kibékülnek, de attól még lehet, hogy jobban szeretik egymást, mint akik 5 évente kapnak össze egyszer. Ha az a célod, hogy a válaszolókból szűrd le, hogy mennyi a normális mennyiségű vita egy kapcsolatba, ahhoz ismerned kéne azokat az embereket, akik válaszolnak. Ennek semmi értelme.
2014. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy nagyon komoly vitánk volt, én voltam a hülye. De azóta semmi, szent a béke. L
2014. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 vorarlberna ***** válasza:

Pontosan. Néha csak azért kapok össze a mamával valamin, hogy legyen valami izgalom... :D

Van hogy hétfőn azonon gondolkodok, hogy pénteken mit szóljak be neki, hogy jó legyen a hétvége...

2014. szept. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kb kéthavonta.
2014. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igazából én perpillanatban egyedülálló vagyok, de az előző hosszabb kapcsolatomban az első fél-egy évben nem volt egyáltalán veszekedés. Utána voltak időszakok, amikor majdnem minden nap összekaptunk, de általában abból fakadt, hogy mindketten frusztráltak voltunk más dolgok miatt (munka, tanulás, szülők). A vége felé meg inkább már nem szóltam semmit, ne legyen veszekedés... aztán vége lett.


Én nagyon alkalmazkodó típus vagyok, de vannak emberek akik minden szir-szartól kiakadnak. Olyankor hasznos a passzív agresszió.

2014. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi a párommal állandóan veszekszünk, de 1 óra múlva már nyugi van. Soha nem mondtunk a másikra rosszat, csak vannak kisebb összezörrenéseink. Végül azt a megoldást találtam, hogy jó, veszekedhetünk, megsértõdhetünk(mindketten elég sértõdékenyek vagyunk), de amint éjfélt üt az óra, elfelejtünk minden hibát, és új lappal indulunk. Másnap nem hozzuk fel a másik hibáit. Azóta kevesebbet veszekszünk, bár így is minden másnap egyszer.. De mi így szeretjük egymást <3 1 éve vagyunk együtt :-)
2016. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!