Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hete vagyunk egyutt nem tul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete vagyunk egyutt nem tul korai meg bemutatni otthon (tobbi lent)?

Figyelt kérdés
2hete ismerem a lányt nagyon kedveljuk egymast mivel o albis eddig mindig nala voltunk. Most visszakoltozik hozzaegy lakotarsa csaj igy hogyoldjuk meg a dolgokat. FINOMAN HOGY MONDJAMMEG HOGY MINDENNAP NEM TUD AZERT MAJD OTTALUDNI MERT HAT SZULEIM MENNEK DOLGOZNI KICSIT FURA LENNE VAGY NEM? JA ES HOGY KERULJEM KI HOGY EZENTUL CSAK NALUNK LEGYUNKHOGY LEHET KOMPROMISSZUNOT KOTNI MILYEN BESZELGTEST JAVSOLTOK?

2014. szept. 26. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én senki előtt nem szégyellném a szerelmemet. Ebbe a szüleim is beletartoznak. A többi problémádra meg az őszinte beszélgetés a megoldás. Együtt döntsetek.
2014. szept. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy szex után szedje amotyóját,mert nem aludhat ott :P
2014. szept. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A megbeszélés nyilvan jo csak a szuleim nem tudom mit szolnanak ha ketto het utan mar beis mutatnek valakit. Ti ha szerelmetekrol van szo ilyen dontes vagy velemeny ugyileg nagyon fuggtok a szuleitektol? Mert ram pl az o gondolataik velemenyeik hatassal vannak
2014. szept. 26. 09:43
 4/4 anonim válasza:

Én azt tudom mondani, hogy egy kicsit még várj, de mindenképp mesélje róla a szüleidnek.

Milyen lány, miket szeret, és amikor úgy érzed, hogy itt az idő, hogy bemutasd, akkor tedd meg.

Szerintem ha valakinek fontos a szülei véleménye, akkor mindenképp a jó időben kell, hogy találkozzanak.

2014. szept. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!