Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves férfiak! Visszataszító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Visszataszító, ha a kedvesetek nem mindig van toppon?

Figyelt kérdés

Mármint, ha edzés, vagy kertészkedés után piszkos, vagy izzadt. Vagy nincs frissen mosva a haja, vagy ott?

Igyekszem mindig tiszta lenni. Főleg, ha randira hív.


Néha bejelentés nélkül eljön a párom, és minden előzmény nélkül akarja. Persze örülök nagyon, csak félek, h megundorodik tőlem.


Tegnap főztem, és előtte edzettem, és beállított. Annyira büdösnek éreztem magam. Mivel ez egy fiatal kapcsolat, nem szeretnék igénytelennek tűnni.


2014. szept. 26. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
A nők is emberek, nem? Ők nem izzadhatnak, zsírosodhatnak?
2014. szept. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jázi :) ***** válasza:
Ha zavarná az ilyesmi nem közeledni! Ne izgulj ilyesmin csak add át magad :)
2014. szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rájön az 5 perc akk nem érdekli :) engem se érdekel a dolog ha rajtam van az 5 perc :D
2014. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt emberek általában tisztában vannak, hogy milyen helyzetben, mire számíthatnak. A természetesség nagyon is vonzó tud lenni.
2014. szept. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem az. hidd el.
2014. szept. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1) Senki, még a divatmagazinok címlapján lévő nők sincsenek mindig a legjobb formában.

Ez a létező leghülyébb elvárás amit az ember magával szemben kitűzhet, nem érdemes.


2) Minden szó nélkül, váratlanul toppanni be még párkapcsolaton belül is bunkóság. Van akiben van annyi ösztönös figyelmesség, hogy legalább ír előtte egy SMS-t, nézd úton vagyok, 20-30 perc múlva nálad vagyok. Ha ez nem alakult ki benne, ha érzéketlen az ilyen odafigyelésre, akkor meg egyszerűen mondd meg neki, te szeretnéd ha legalább előtte megcsörgetne, nem ücsöröghetsz a sarokban minden percben rá várva, flottul, felkészülten.


3) Ha képtelenek is vagytok ezt megbeszélni, vagy valamiért mégsem tud szólni előtte, akkor is megmondhatod neki, nézd, épp a kertből/edzésből jövök, veszek egy gyors zuhanyt, 10 perc.


Ha se szólni, se várni nem tud, akkor ott végképp gondok vannak.

Nem figyeltek egymásra. És ez kölcsönös hiba, mert te sem teszed szóvá.


26/F

2014. szept. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy visszataszító, ha sürgölődik a konyhában, vagy reggel felébred full kócos hajjal, alapos indokot jelent nekem, hogy szakítsak vele. -.- Hülye egy kérdés, remélem veszed az iróniát.
2014. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!